Xiaomi Redmi Note 9 Pro nasıldır?

Hocam bence alınabilecek bir telefon. F/P olarak çok iyi. Bakalım selefi Note 8 Pro gibi satabilecek mi?

Kendisi Fiyat/Performans cihazı. Mükemmelin ötesinde bir kamerası var. Tek sevmediğim yanı, ekranın LCD olması. En kısa zamanda bende almayı düşünüyorum.

Almadan önce kamerasina toz giriyor diye yorumlar okumuştum ama öyle bir sorun yasamadim, özellikle hiç fotografciliga ilgisi olmayan beni makro çekimlerle fotografciliga heves ettirmeye bile başlattı :)

Hocam bence alınabilecek bir telefon. F/P olarak çok iyi. Bakalım selefi Note 8 Pro gibi satabilecek mi?

Çok kafa karistirici serileri var, Hindistan, global, eu ...vs, bu satışa olumsuz yansiyabilir keza en son okuduğumda Redmi Note 8 hala daha 9'dan çok satıyor.

Son düzenleme:
Tam bir Fiyat/Performans cihazı. Mükemmelin ötesinde bir kamerası var. Tek sevmediğim yanı, ekranın LCD olması. En kısa zamanda bende almayı düşünüyorum.
Katılıyorum. Kameranın yanında işlemcisi de çok iyi. Bu arada Amoled ekran isterseniz 500TL kadar daha verip Mi Note 10 Lite da bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı