Xiaomi Redmi Note 9 Pro Turbo şarj etmiyor

RiskyZone

Kilopat
Redmi Note 9 Pro kullanıyorum, mi Store'dan aldığım şarj aleti Turbo şarj etmiyor. Telefon kutusundan çıkan şarj aleti Turbo şarj özelliği ile şarj ediyor. Orjinallik problemi mi var yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20211211_112226.jpg
    IMG_20211211_112226.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 107
  • IMG_20211211_112305.jpg
    IMG_20211211_112305.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 127
Evet kanka git değiştir onu Turbo etmediğini söyle, bir de 9 Pro da bazen şu oluyor taktığın kabloyu bir de ters takıp öyle dene o zaman Turbo'ya geçecek mi acaba? Diğeri içinde dediğim gibi olmazsa eğer git değiştirt.
Bu arada şimdi benim kendi şarj aletim ile baktım seninkilerin output değerleri düşük ondan da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk resimdeki şarj aleti orijinal değil; hem yazım yanlışları var hem de boya kalitesi iyi durmuyor. Büyük ihtimalle bunu aldığınız mi Store da çakma. Benim yaşadığım yerde de var böyle bir mağaza. Adam kocaman mi Store logosu koymuş, vitrinde 1 tane bile Xiaomi cihaz yok, vorcom tablet vs koymuşlar.
Kutuyu da inceledim, normal şartlar altında adaptör kutusunda belli bir model adı yazmaması gerekir. Logoda xıaomi (ilk i'nin noktası yok) yazılmış. Ayrıca arkadaki site de yanlış, xiaominin sitesi mi.com'dur. Ürün kesinlikle çakma, umarım iade edip paranızı alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı