Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs OnePlus nord N10 5G

Oyun performansı olarak Note 9 Pro. Kamera olarak da nord N10 daha iyi. İkisi arasından önerim nord n10.

Oyun ve genel performans açısından hangisi iyi olur? Redmi Note 9 Pro, OnePlus nord N10 5G ve Redmi Note 10s oyun ddiğim PUBG gibi büyük oyunlar açısından.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı yüksek değil de orta ayarlarda kaç alır tahminin? Bu arada nord N10 5G kullandın mı daha önce?

Ben Nord N10 aldım yaklaşık bir aydır kullanıyorum, bu markayı beğendim, bir sonraki telefonum OnePlus'ın amiral gemilerinden biri olacaktır. İstediğin bir test varssa yaparım hocam?

Ben nord N10 aldım yaklaşık bir aydır kullanıyorum, bu markayı beğendim, bir sonraki telefonum OnePlus'ın amiral gemilerinden biri olacaktır. İstediğin bir test varssa yaparım hocam?

PUBG de bir dener misiniz? En alçak kaliteden yukarı doğru çıkıp kaç FPS verdiğini söyleyebilir misiniz? PUBG de şarj nasıl gidiyor?
Bilemiyorum.

Oyun testine YouTube'dan bakabilirsin. Yeterli olur gibi. Akıcı aşırı yüksek modunda 35 45 FPS arası alırsın.

Bu arada Huawei P40 Lite mı? Yoksa OnePlus nord N10 5G mi genel performans ve oyun açısından?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı