Xiaomi Redmi Note 9 sıfırlanınca IMEI gider mi?

Adam durumu özetlemiş resmen

Çok teşekkür ediyorum hocam, iyi geceleer

Alabilirsen senin için daha iyi olur faturada çünkü IMEI bilgisi de yazar bu cihaz sahipliği adına.

Aslında arkadaştan IMEI'sini isteyip faturadaki IMEI'den karşılaştırılabilir.
Evet bende onu önerdim arkadaşa. IMEI numaralarına ulaşıp gerekli kontrolleri yapsa biraz daha netleşir durum. Satın alan kişide üçkağıtçı olabilir bunu satan Trendyol satıcısıda üçkağıtçı olabilir. Kimsenin hakkına girmek istemem sonuçta hocam.

Sırf güvenilir gözüksün hemen satılsın diye ithalatçı garantili yazan çok satıcı gördüm bu Redmi telefonlarda ama telefon kayıtlı bile olmuyordu. Umarım arkadaşın sorunu çözülür.

Son olarak da şunu söyleyeyim gözünüz tutmuyorsa birini alım satım yapmayın. Günahınızı bile vermeyin.

Ama öyle bir şey olsa servis sıfırlamasında da aynı durum olurdu servis IMEI çakacak diye bir şey yok.

Ama öyle bir şey olsa servis sıfırlamasında da aynı durum olurdu servis IMEI çakacak diye bir şey yok.
Bilemiyorum hocam vallahi memleket üçkağıtçıdan geçilmiyor. Servise gönderdik diye arka odada yazılım atmış bile olabilir telefoncu. Gerçekten kime güveneceğini bilmiyor insan bu devirde.

Hocam teknoloji ile iç içeyim ama böyle şeyleri bu Xiaomi cihazlarında çok görmeye başladım yeminle gına geldi nasıl bir çukura düştük anlamadım. Değneğin iki tarafıda pis

Hocam teknoloji ile iç içeyim ama böyle şeyleri bu Xiaomi cihazlarında çok görmeye başladım yeminle gına geldi nasıl bir çukura düştük anlamadım. Değneğin iki tarafıda pis

Xiaomi'nin tek kötü yanı o ya zaten cihaz unlocked edildikten sonra başlıyor her şey
Bilemiyorum hocam vallahi memleket üçkağıtçıdan geçilmiyor. Servise gönderdik diye arka odada yazılım atmış bile olabilir telefoncu. Gerçekten kime güveneceğini bilmiyor insan bu devirde.

En güzel çözüm iPhone veya Samsung'dan şaşmamak

Bundan sonra telefon falan da almıyorum

Bende mesela çift telefon var hadi iPhone yap görelim telefona elini bile süremiyorsun. Android öyle mi her şey var mübarek sağ olsun baş belası.
Bundan sonra telefon falan da almıyorum

Samsung'un güzel yanı Knox sayacının olması o telefon bir kere o açıldı mı tamam daha randıman tutmaz.

Şu an ne durumdayız biliyor musun kim kime ne itelerse kârdır kafası var herkeste.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…