Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB alınır mı?

Karamurselee

Hectopat
Daha fazla  
Selamun aleyküm arkadaşlar, öncelikle bayramınız mübarek olsun.

Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB almaya karar verdim. Size birkaç soru sormak istiyorum. Öncelikle Türkiye garantili mi almam gerekiyor yoksa ithalatçı garantili mi? Nedenlerini yazarsanız sevinirim.

Bu fiyat bandında daha iyi telefon önerebilecek biri varsa memnun olurum. Eğer yoksa bu telefonu alabileceğim güvenilir bir site atarsanız sevinirim.

Arkadaşlar, bir de konuyla alakalı mı tam bilmiyorum ama IMEI kaydı ne oluyor? Onu da açıklarsanız sevinirim, iyi Sosyaller :D.

Son düzenleyen: Moderatör:

Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB almaya karar verdim. Size birkaç soru sormak istiyorum. Öncelikle Türkiye garantili mi almam gerekiyor yoksa ithalatçı garantili mi? Nedenlerini yazarsanız sevinirim.

Bu fiyat bandında daha iyi telefon önerebilecek biri varsa memnun olurum. Eğer yoksa bu telefonu alabileceğim güvenilir bir site atarsanız sevinirim.

Arkadaşlar, bir de konuyla alakalı mı tam bilmiyorum ama IMEI kaydı ne oluyor? Onu da açıklarsanız sevinirim, iyi Sosyaller :D.
Telefonu güvenilir bir yerden TR veya ithalatçı garantili olarak alacaksan IMEI işini dert etmene gerek yok. IMEI kısaca senin Türkiye içinde hat kullanabilmen için devlet tarafından zorunlu tutulan bir kayıttır.

Garanti konusunda arada çok büyük fiyat farkı yoksa TR garantili al. Arada büyük fiyat farkları varsa ithalatçı garantili olarak da güvenilir bir yerden alınabilir.

Telefon konusunda da çok az bir fark ile Redmi Note 9 Pro almak daha mantıklı olabilir. Bu bütçede bence daha iyi bir cihaz yok.

Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB almaya karar verdim. Size birkaç soru sormak istiyorum. Öncelikle Türkiye Garantili mi almam gerekiyor yoksa ithalatçı garantili mi? Nedenlerini yazarsanız sevinirim.

Hocam IMEI kaydı bildiğim üzere: Telefonu Türkiye'ye kayıt ettiriyorsun ve bu kayıt olduğu zaman Türkiye'de hat satın alıp kullanabiliyorsun yoksa Türk hattı takarsan telefon algılamaz ve ikincisi kesinlikle xioami Türkiye Garantili alman telefonu.İthalattçı firma dediğimiz olay herhangi bir esnafı garanti olarak gösteriyorlar ve herhangi bir sıkıntı da muhatap bulmak olsun, bozuk parçaları değiştirme olsun bu tarz konularda aşırı sıkıntı yaşarsın sürekli kullanıcı hatası falan derler. Fiyatı araştır fakat önüme bu çıktı Xiaomi Redmi Note 9S 128GB Interstellar Gri (Xiaomi Türkiye Garantili): Amazon.com.tr buradan alabilirsin istersen ve önerim Amazon[TR]yabancı olanı değil, n11.com tarzı bilindik alışveriş sitelerinden alman ucuz olan siteler güvencesiz oluyor ve ucuza aldım derken aylarca sıkıntı yaşayabiliyorsun telefonunun gelmemesi gibi.

Hocam IMEI kaydı bildiğim üzere: Telefonu Türkiye'ye kayıt ettiriyorsun ve bu kayıt olduğu zaman Türkiye'de hat satın alıp kullanabiliyorsun yoksa Türk hattı takarsan telefon algılamaz ve ikincisi kesinlikle xioami Türkiye Garantili alman telefonu. İthalattçı firma dediğimiz olay herhangi bir esnafı garanti olarak gösteriyorlar ve herhangi bir sıkıntı da muhatap bulmak olsun, bozuk parçaları değiştirme olsun bu tarz konularda aşırı sıkıntı yaşarsın sürekli kullanıcı hatası falan derler. Fiyatı araştır fakat önüme bu çıktı Xiaomi Redmi Note 9S 128GB Interstellar Gri (Xiaomi Türkiye Garantili): Amazon.com.tr buradan alabilirsin istersen ve önerim Amazon[TR]yabancı olanı değil, n11.com tarzı bilindik alışveriş sitelerinden alman ucuz olan siteler güvencesiz oluyor ve ucuza aldım derken aylarca sıkıntı yaşayabiliyorsun telefonunun gelmemesi gibi.
Esnaf garantisi farklı bir şey. İthalatçı garantisinde genelde telefona yine kurumsal firmalar bakıyor. Örneğin "Delta Servis" gibi. Bunlar TR garantisi kadar iyi olmasa da çok kötü değiller.

Aynı fiyata Redmi Note 9Pro 64 GB mı alayım, yoksa Redmi Note 9S 128 GB mı alayım. İleride sıkıntı yaşar mıyım? Gerçekten Pro modelini alıp 128 GB'lık versiyonunu almak isterdim ama, artık para vermek istemiyorum gerçekten. İleride sıkıntı yaşayacak bir durum olursa verebilirim böyle bir durum olur mu?

9 pro daha iyi birkaç özelliğinden dolayı. Pro olanı alman daha iyi olacaktır. 9s ile pro neredenyse aynı fiyat 128 olanları 64 olanı almayın 128 alacaksanız Pro alabilirsin.

9 Pro daha iyi birkaç özelliğinden dolayı. Pro olanı alman daha iyi olacaktır. 9S ile Pro neredenyse aynı fiyat 128 olanları 64 olanı almayın 128 alacaksanız Pro alabilirsin.

Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle, bir yere gitmiştim mesaj atmışsınız her şey kafamda oturdu bugün sipariş vereceğim telefonu sağ olun.

Geri
Yukarı