Xiaomi Redmi Note 9S alınır mı?

O fiyata Redmi Note 8 Pro alınabilir. Note 9S bir telefona göre fazla büyük gibi.

Katılıyorum. Redmi Note 8 Pro ya da bir bakın isterseniz.

Gayet güzel bir telefon fakat Note 8 Pro sizin için daha iyi bir seçim olacaktır.
Bende haziran 2019'dan beri Redmi Note 7 kullanıyorum performans sorunu vb. bir sorunum olmadı.
Batarya ise hala ilk günki gibi çalışmakta.

RN 7, Ghost screen şikayeti bol olan bir cihazdır. RN 8 Pro kullanan arkadaşım var, Ghost screen sorunu oluştu ekranda, 1 aydır garantide tutuluyor cihaz, başını ağrıttı. Redmi serisi rahatlıkla gömeceğim bir seridir. Ancak bu modelde şikayet duymadım.

Aslında note 8 pro düşünmüyorum bir üst modeli çıkmışken birde pil gücü yüksekken 9s tercih edebilirim aslında p40 lite alınır gibi ama Google ve radyo yok radyo içinde benim için önemli.

RN 7, Ghost screen şikayeti bol olan bir cihazdır. RN 8 Pro kullanan arkadaşım var, Ghost screen sorunu oluştu ekranda, 1 aydır garantide tutuluyor cihaz, başını ağrıttı. Redmi serisi rahatlıkla gömeceğim bir seridir.
Haklısınız bende de azda olsa Ghost screen sorunu oluşuyor fakat çok ısınırsa oluyor.
Hiç garantiyle uğraşmadım.
Garantisi zaten berbat.
Aslında note 8 pro düşünmüyorum bir üst modeli çıkmışken birde pil gücü yüksekken 9s tercih edebilirim aslında p40 lite alınır gibi ama Google ve radyo yok radyo içinde benim için önemli.
IPS ekran yerine AMOLED veya OLED ekranlar tercih etmenizi öneriyorum.
Hem ekran kalitesi bakımından hemde ghost screen sorununun başınızı ağrıtmaması için.

Haklısınız bende de az da olsa Ghost screen sorunu oluşuyor fakat çok ısınırsa oluyor.
Hiç garantiyle uğraşmadım.
Garantisi zaten berbat.

Evet arkadaşım yoğun olarak PUBG Mobile oynadığı için oluştu sorun. RN 7 gerçekten resmen patlak verdi bu sorun yüzünden. MIUI Türkiye formunda da varım aynı zamanda, çok sorun yaşayan gördüm.

Aslında Note 8 Pro düşünmüyorum bir üst modeli çıkmışken bir de pil gücü yüksekken 9S tercih edebilirim aslında P40 Lite alınır gibi ama Google ve radyo yok radyo içinde benim için önemli.

Mi 9T'ye bakabilirsiniz.

RN 7, Ghost screen şikayeti bol olan bir cihazdır. RN 8 Pro kullanan arkadaşım var, Ghost screen sorunu oluştu ekranda, 1 aydır garantide tutuluyor cihaz, başını ağrıttı. Redmi serisi rahatlıkla gömeceğim bir seridir. Ancak bu modelde şikayet duymadım.

Gerçekten sıkmadı mı ya? 2-3 kişiden kötü olduğunu görüp bütün firmaya yıkmanız. Teknoloji şans işidir. Her üründen mağdur olan var zaten kimse şu markadan sorun yaşamadım diyemez zaten.

Mi 9T'ye bakabilirsiniz.

Gerçekten sıkmadı mı ya? 2-3 kişiden kötü olduğunu görüp bütün firmaya yıkmanız. Teknoloji şans işidir. Her üründen mağdur olan var zaten kimse şu markadan sorun yaşamadım diyemez zaten.
Telefonu alan insanlarin %2'den fazlasi ariza yasiyorsa o modelde sikinti vardir.

Elime 3 kere Xiaomi telefon gecti. Mı 8 haricinde hepsinde sıkıntı yasadim. Normalde Xiaomi'yi seven birisiyim ama son zamanlardaki yazilim sorunlari beni biktirdi.

Yazılım konusunda evet doğrudur. Size tavsiyem cihazınıza göre uygun bir Custom ROM kurmanız. Stock ROM'a göre gerçekten çok daha performanslı, stabil çalıştığını söyleyebilirim.

2-3 kişiden görmedim, MIUI Türkiye formunda birçok insan konu açarak sorunlarını dile getiriyor. Yaklaşık 2 yıldır da o platformda aktifim. Görmediğim, etmediğim şey hakkında firmayı gömmem.
Teknoloji şans işidir, aksini kimse iddia etmiyor, edemez de. Ama kronik sorunlu ise, şans işi diye bir şey yoktur.

Mi 9T'ye bakabilirsiniz.

2-3 kişi mi? Allah aşkına bu sorunu sizde yaşasaydınız. Aynı tepkiyi sizde verirsiniz.
Zamanında 1800 TL vererek aldığım telefonun ekranının kalitesiz bir marka konulmasından ötürü sorun oluşmasını kim ister?
Önermiyorum.

2-3 kişiden görmedim, MIUI Türkiye formunda birçok insan konu açarak sorunlarını dile getiriyor. Yaklaşık 2 yıldır da o platformda aktifim. Görmediğim, etmediğim şey hakkında firmayı gömmem.
Teknoloji şans işidir, aksini kimse iddia etmiyor, edemez de. Ama kronik sorunlu ise, şans işi diye bir şey yoktur.

Benim 2 arkadaşımda Redmi Note 7 kullanıyor ve gayet memnunlar.

Geri
Yukarı