Xiaomi Redmi S2 32 GB Alınır Mı?

Açıkçası 1000 TL fiyat bandında hiçbir model seni tatmin etmez gerek işlemci gerek kamera gerekse batarya performansı ile 1 yıl sonra yeni telefon arayışını girersin. Hem daha verimli hemde ileriye dönük olması için bence en az 1500-1700 TL bandına çıkmalısın telefon için veya 2.el piyasasına yönelmelisin.
1500 TL fiyatlara çıkabilirsen GM 9 PRo olabilir. 1600 TL bandına Mi 8 Lite olabilir.
Bu telefonlar gerek işlemci gerek batarya gerek kamera olarak ve ekran boyutu kalitesi olarak seni üzmezler ayrıca Type-C şarj gibi artıları vardır.

Açıkçası 1000 TL fiyat bandında hiçbir model seni tatmin etmez gerek işlemci gerek kamera gerekse batarya performansı ile 1 yıl sonra yeni telefon arayışını girersin. Hem daha verimli hemde ileriye dönük olması için bence en az 1500-1700 TL bandına çıkmalısın telefon için veya 2.el piyasasına yönelmelisin.
1500 TL fiyatlara çıkabilirsen GM 9 PRo olabilir. 1600 TL bandına Mi 8 Lite olabilir.
Bu telefonlar gerek işlemci gerek batarya gerek kamera olarak ve ekran boyutu kalitesi olarak seni üzmezler ayrıca Type-C şarj gibi artıları vardır.
Bütçem kısıtlı.
Bence alma çok mutlu olmazsın. Eğer güvenirim Sahibinden'den falan satın alırım diyorsan Sıfır Siyah Xiaomi Redmi Note 5 Pro Cep Telefonu sahibinden.com'da - 634387726 böyle bir seçeneğin var ve bu fiyata daha iyisini bulamazsın. Söyleyeyim ben hiç alışveriş yapmadım böyle yerlerden.
Maalesef 2. el alamam.
Telefonu örnek olarak koydum bu sitede, karşılaştırmaya ekle bölümüne telefon model girerek fikir sahibi olabilirsiniz. Yine de son kararı kullanıcı yorumları ile verin.
Karşılaştırma
Honor 9 Lite daha iyi gibi geldi şu an gözüme.
Şuan S2 nin 64 gb sini kullsnıyorum. Gayet memnunum. Eğer bütçen kısıtlı ise al derim.
Honor 9 Lite daha iyi gibi ama bütçem zaten kısıtlı Xiaomi daha ucuz olduğu için düşünebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı