Xiaomi satıp iPhone XS Max alınır mı?

ErezayiR

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kullandığım telefon Redmi Note 12 Pro Plus yurt dışı. Telefonumu satıp iPhone almayı düşünüyorum XS veya XS Max. Sizce üstüne para koyup almama değer mi? Bu telefonu ne kadara satarım? Alalı 4 ay falan oldu. Benim için kamera ve oyun performansı önemli değil bataryası ve ekranı önemli genelde video izleyeceğim Reels ve YouTube vs. bir de akıcı olsun kasmasın ömrü uzun olsun. Teşekkürler.

Kullandığım telefon Redmi Note 12 Pro Plus yurt dışı. Telefonumu satıp iPhone almayı düşünüyorum XS veya XS Max. Sizce üstüne para koyup almama değer mi? Bu telefonu ne kadara satarım? Alalı 4 ay falan oldu. Benim için kamera ve oyun performansı önemli değil bataryası ve ekranı önemli genelde video izleyeceğim Reels ve YouTube vs. bir de akıcı olsun kasmasın ömrü uzun olsun. Teşekkürler.

Hocam elinizdeki telefonun XS veya XS Max'ten daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ki zaten bence şu anda XS Max almayın.

Değecek bir model almak istiyorsanız bari 13 Pro falan alın hocam. Kullandığınız telefon ortalama bir telefon. Son olarak elinizdekinin gideceği fiyat Türkiye fiyatının yarısının biraz düşüğü.

Kullandığım telefon daha iyi biliyorum ama çabuk ölecek gibi şimdi bile arada donuyor. Daha uzun süreli kullanırım diye düşündüm.

Değecek bir model almak istiyorsanız bari 13 Pro falan alın hocam. Kullandığınız telefon ortalama bir telefon. Son olarak elinizdekinin gideceği fiyat Türkiye fiyatının yarısının biraz düşüğü.

O kadar bütçem yok maalesef.

11-12ye bulursanız alabileceğiniz en iyi telefon olur. Bence android rakiplerine kıyasla şu an hala önde. XR kullanıyorum bir sonraki ios sürümünü almayacak olması dışında kasma, donma, açmadığı oyun,uygulama yok hâlâ. Ama bir iphone 13/14/15 performansı beklemek saçma olur. Alırsanız eğer günlük kullanım sağlarsanız sizi 3-4 sene götürecektir. 3-4 sene sonra popüler uygulamalar desteği keser muhtemelen.

X ve XS ailemdekiler kullanıyor hala güzel gideri olan bir telefon ama elinizdekinden geçmeye değmez. Bende Mi 11 lite vardı o ayarda bir telefon gibi sizinki daha iyi yani. Telefonu kaça satarsın bilmiyorum ama geçen bir arkadaşımda Realme GT2 Pro gördüm kendim 14 pro max kullanıyorum bu telefon çok hoşuma gitti. 2. el de 13-15 arasına gördüm alabilirseniz alın bence benim fikrim tabi bu ama. Gerçekten özellikleri çok iyi bir telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı