Xiaomi servisi telefonu sıfırlar mı?

Elf Legolas

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum. Ghost Screen yani hayalet ekran problemi yüzünden telefonumu Xiaomi Türkiye garantisine göndereceğim. Garantide telefonum sıfırlanıyor mu?
Ayrıca daha önce bu problemden dolayı gönderen oldu mu?

Sıfırlanması çok bir şey çözeceğini sanmıyorum ama internette böyle bir makale gördüm. Umarım işinize yarar.
1606256656370.png

Sıfırlıyorlar sanırım. Benimde Xiaomi Redmi Note 7 cihazımın geçen gün ekranı kırıldı ve dokunmatiği gitti.Servise göndermek yerine telefoncuya yaptırdım telefoncu servislerin sıfırladığını söyledi. Ne kadar doğru bilmem ama.

Servislerin geneli sıfırlıyor biliyorum. 5 sene önceki tabletimi bozduğumda servise yollamıştık. Güncelleme yaparken cihaz Brick olmuştu ve hiçbir çözüm aracı yoktu. Serviste düzeltmişler ama sıfırlanmış. Tableti ikinci kez servise verdik sebebi pil değişimiydi. Pilde de değişimi yapıp cihazı sıfırlamışlardı. Kağıda isteğinizi yazıp kutunun içine koymak lazım. Belki işe yarar. Ben gene de işe yarayacağını sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez.

Servisler ekran değişiminde bile sifirliyorlar maalesef. Yedeğini alıp gitmenizi yada servisi arayıp bilgi almanizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı