Çözüldü Redmi Note 11 Pro Plus sıfırlama sonrası "This device is locked" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Telefonum Redmi Note 11 Pro Plus. Sıfırlama sonucunda "This device is locked" hatası veriyor. Mi hesap şifremi yazıyorum kabul etmiyor. Şifreyi değiştirdim yine kabul etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çözdüm hocam teşekkürler. SIM kart kilidini kaldırdım mobil veriyi açtım taktım benim telefona yazdım şifreyi açıldı.
Telefonum Redmi Note 11 Pro Plus. Sıfırlama sonucunda "This device is locked" hatası veriyor. Mi hesap şifremi yazıyorum kabul etmiyor. Şifreyi değiştirdim yine kabul etmiyor.

Ekranın fotoğrafını çekme imkanınız var mı telefonu sıfırladınızmı yoksa ROM mu yüklediniz formatı nereden attınız ayatlardan mı yoksa recoveryden mi?

Ekranın fotoğrafını çekme imkanınız var mı telefonu sıfırladınızmı yoksa ROM mu yüklediniz formatı nereden attınız ayatlardan mı yoksa recoveryden mi?
Hatayı youtube'ye yazarsanız çıkıyor.Rom yükleyemem garantisi var şuan.

Fotoğrafını çekemem.

Hatayı YouTube'a yazarsanız çıkıyor.Rom yükleyemem garantisi var şu an.

Mi hesabınızla giriş yapmayı denediniz değil mi?

Bu tür sıfırlama işlemlerini yapmadan cihazınızdan gmal hesaplarını varsa Samsung Account, mi account, Huawei account bunlardan çıkış yapın tavsiye ederim.

Hatayı YouTube'a yazarsanız çıkıyor.Rom yükleyemem garantisi var şu an.

Fotoğrafını çekemem.

Nereden sıfırladınız peki ayarlardan mı hard reset mi?

Bu tür sıfırlama işlemlerini yapmadan cihazınızdan gmal hesaplarını varsa Samsung Account, mi account, Huawei account bunlardan çıkış yapın tavsiye ederim.

Ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırladım.E-posta ve telefon numarası kayıtlı.

Bilgisayardan mi hesabıma giriş yapabiliyorum.

Geri
Yukarı