Xiaomi telefon Türkiye kayıtlı değil

Hairpen

Picopat
Daha fazla  
Xiaomi marka telefon aldık adam 2 hafta sonra gelin kayıt edeceğim dedi tamam dedik ama kapanma ihtimali varmış. Bize bunu söylemedi 2 yıl kapanmama garantisi verdi. Kapanabilir de kapanmayabilir de dedi. Kapanırsa tekrar yaptırırsınız açarız dedi, iade alırım ama zarar edersiniz çünkü ürün 0'dan 2.ele düştü şu an kullanmaktan yanayım ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi marka telefon aldık adam 2 hafta sonra gelin kayıt edeceğim dedi tamam dedik ama kapanma ihtimali varmış. Bize bunu söylemedi 2 yıl kapanmama garantisi verdi. Kapanabilir de kapanmayabilir de dedi. Kapanırsa tekrar yaptırırsınız açarız dedi, iade alırım ama zarar edersiniz çünkü ürün 0'dan 2.ele düştü şu an kullanmaktan yanayım ne yapmalıyım?

Hocam, siz neden araştırmadan alıyorsunuz? Cihaz ne? Ne kadara altınız?
Bootloader açık mı?
Telefon Hakkında>Tüm Özellikler>MİUİ Sürümüne 4 Kez Tıklayın. Geliştirici seçenekleri açıldıktan sonra;
Ek Ayarlar>Geliştirici Seçenekleri>Mi kilit açma durumu kısmını SS alıp atın.

Alırken kaçak olduğunu bilmiyor muydun?
Hayır yurt dışından alıyoruz falan dedi bende normal karşıladım tamam dedim.
Hocam, siz neden araştırmadan alıyorsunuz? Cihaz ne? Ne kadara altınız?
Bootloader açık mı?
Telefon Hakkında>Tüm Özellikler>MİUİ Sürümüne 4 Kez Tıklayın. Geliştirici seçenekleri açıldıktan sonra;
Ek Ayarlar>Geliştirici Seçenekleri>Mi kilit açma durumu kısmını SS alıp atın.
Hocam şuan telefon yanımda değil yanımda olunca atarım. 6300TL ye aldık Xiaomi Note11Pro

Etrafımdaki arkadaşlara sordum biri bende öyle bir cihaz kullanıyorum dedi ''ee kapanınca napacaksın dedim'' ''kapanmadan önce mesaj geliyor götürüyorum telefonu hallediyor geri alıyorum bazen 3 ay sürüyor bazen 4-5 ay sürdüğü oluyor'' dedi.

Son düzenleme:
Hayır yurt dışından alıyoruz falan dedi bende normal karşıladım tamam dedim.

Hocam şu an telefon yanımda değil yanımda olunca atarım. 6300TL'ye aldık Xiaomi Note11Pro

Etrafımdaki arkadaşlara sordum biri bende öyle bir cihaz kullanıyorum dedi "ee kapanınca napacaksın dedim" "kapanmadan önce mesaj geliyor götürüyorum telefonu hallediyor geri alıyorum bazen 3 ay sürüyor bazen 4-5 ay sürdüğü oluyor" dedi.

Hocam kaçak cihaz diye bir şey yok. Yurt dışı yani. Adam sana bayağı söylemiş yurt dışı cihaz olduğunu.
5500-6000 fiyat aralığında satılıyor zaten. (9000TL, sıfır yurt içi cihaz.) Götür IMEI Repair yapsın.

H
Hocam kaçak cihaz diye bir şey yok. Yurt dışı yani. Adam sana bayağı söylemiş yurt dışı cihaz olduğunu.
5500-6000 fiyat aralığında satılıyor zaten. (9000TL, sıfır yurt içi cihaz.) Götür IMEI Repair yapsın.
Hocam yeni aldık 10 ekimde getir IMEİ yükleyeceğim dedi 2 yıl kapanmama garantisi yazan bir kağıt verdi (Garanti derken bir kart verdi garantisi benim dedi.). Benim sorunum bundan sonra kapanma ihtimali olursa tekrar IMEI repair dediğiniz şeyi yapar mı?

H

Hocam yeni aldık 10 ekimde getir IMEİ yükleyeceğim dedi 2 yıl kapanmama garantisi yazan bir kağıt verdi (Garanti derken bir kart verdi garantisi benim dedi.). Benim sorunum bundan sonra kapanma ihtimali olursa tekrar IMEI repair dediğiniz şeyi yapar mı?
Yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı