Xiaomi telefonda adım sayar nasıl açılır?

AirLife

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Xiaomi telefon aldım yeni. Adım sayarı bir türlü aktif edemedim. App Vault gibi saçma değişik şeyler söylüyor internette ama anlayamadım bir türlü. Nasıl yapabilirim acaba? Mi Fit uygulaması var ama çok sağlıklı çalışmıyor sanki.

Eu Rom yüklerseniz gelir. Global romlardan çok daha iyi. Şu siteden inceleyebilirsiniz.

Eu ROM yüklerseniz gelir. Global ROM'lardan çok daha iyi. Şu siteden inceleyebilirsiniz.

Abicim adam yeni almış telefonu garantisi var neden ROM atsın az doğru bilgi verin. 2 gün sonra telefon bozulsa garanti kabul etmeyecek.

Xiaomi telefon aldım yeni. Adım sayarı bir türlü aktif edemedim. App Vault gibi saçma değişik şeyler söylüyor internette ama anlayamadım bir türlü. Nasıl yapabilirim acaba? Mi Fit uygulaması var ama çok sağlıklı çalışmıyor sanki.

Ben mi fit kullanıyorum mi band 3 ile play store de vardır belki adım sayar uygulama

Konumu Hindistan'a alınca geliyordu galiba.

Yaptım güncellemeler de geldi ama ana ekranda vs bir yerde bulamadım sağlık uygulamasını. Bir yere öi geliyor acaba ?

Ben mi fit kullanıyorum mi band 3 ile play store de vardır belki adım sayar uygulama

Dediğim gibi Mi Fit var ama sağlıklı değil. Oturduğum yerde adım sayıyor.

Yaptım güncellemeler de geldi ama ana ekranda vs bir yerde bulamadım sağlık uygulamasını. Bir yere öi geliyor acaba?

Dediğim gibi mi fit var ama sağlıklı değil. Oturduğum yerde adım sayıyor.

Ana ekrana gel kilidi aç. 1. ekrana gelince ekranı sola kaydır orada olması lazım.

Abicim adam yeni almış telefonu garantisi var neden ROM atsın az doğru bilgi verin. 2 gün sonra telefon bozulsa garanti kabul etmeyecek.
Dostum Türkiye'deki Xiaomi telefonların %60'ı yurtdışı IMEI atılmış cihaz zaten. Garantiye de fazla güven verme arkadaş Mi 6 verdi, ücretsiz batarya değiştirmişler ama home tuşunu bozmuşlar. Verdiğim bilgi de yanlış değil. Belirttiğim sitede zaten bütün detayları yazıyor, hemen işe atılacak hali yok ya. Al bu da sana
yanlış bilgi.
IMG_20200720_042244.jpg

Screenshot_2020-07-20-04-23-34-985_com.android.settings.jpg

Geri
Yukarı