Xiaomi telefonda adım sayar nasıl açılır?

Ben bilgiye yanlış bilgi demedim garantisi olan telefona ROM at diyorsun. Garantisi bitiyor diyorum sen bana yurt dışı IMEI diyorsun arasındaki bağı nasıl kurdun anlamış değilim.

Ben bilgiye yanlış bilgi demedim garantisi olan telefona ROM at diyorsun. Garantisi bitiyor diyorum sen bana yurt dışı IMEI diyorsun arasındaki bağı nasıl kurdun anlamış değilim.
Yurtdışı IMEI atılmış cihaz zaten garantisiz olur.
Yurtdışı IMEI atılmış cihaz zaten garantisiz olur.

Farz ediyorum. Türkiye içi aldıysa ya TR garantilidir ya da ithalatçı garantilidir.
Ah güzel kardeşim, Xiaomi Türkiye'ye geçen yıl girmedi, çok daha önceleri bile satılıyordu. Bu konuşma sabaha kadar sürer, keselim tartışmayı. Ben arkadaşa nasıl adımsayar aktif edileceğini anlattım sadece. Başka yolu temalarda var bazılarında ama bulması lazım. İyi geceler.

Bunu arıyorum işte bende

Bizde bu çekmece neden yok mi Note 10 Lite kullanıyorum göremiyorum burayı nasıl görebilirim Google Discovery kapatmam gerek sanırsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…