Xiaomi telefonda adım sayar nasıl açılır?

Dostum Türkiye'deki Xiaomi telefonların %60'ı yurt dışı IMEI atılmış cihaz zaten. Garantiye de fazla güven verme arkadaş Mi 6 verdi, ücretsiz batarya değiştirmişler ama Home tuşunu bozmuşlar. Verdiğim bilgi de yanlış değil. Belirttiğim sitede zaten bütün detayları yazıyor, hemen işe atılacak hali yok ya. Al bu da sana
Yanlış bilgi.
Eki Görüntüle 619395
Eki Görüntüle 619396

Ben bilgiye yanlış bilgi demedim garantisi olan telefona ROM at diyorsun. Garantisi bitiyor diyorum sen bana yurt dışı IMEI diyorsun arasındaki bağı nasıl kurdun anlamış değilim.

Ben bilgiye yanlış bilgi demedim garantisi olan telefona ROM at diyorsun. Garantisi bitiyor diyorum sen bana yurt dışı IMEI diyorsun arasındaki bağı nasıl kurdun anlamış değilim.
Yurtdışı IMEI atılmış cihaz zaten garantisiz olur.
Yurtdışı IMEI atılmış cihaz zaten garantisiz olur.

Farz ediyorum. Türkiye içi aldıysa ya TR garantilidir ya da ithalatçı garantilidir.
Ah güzel kardeşim, Xiaomi Türkiye'ye geçen yıl girmedi, çok daha önceleri bile satılıyordu. Bu konuşma sabaha kadar sürer, keselim tartışmayı. Ben arkadaşa nasıl adımsayar aktif edileceğini anlattım sadece. Başka yolu temalarda var bazılarında ama bulması lazım. İyi geceler.

Dostum Türkiye'deki Xiaomi telefonların %60'ı yurtdışı IMEI atılmış cihaz zaten. Garantiye de fazla güven verme arkadaş Mi 6 verdi, ücretsiz batarya değiştirmişler ama home tuşunu bozmuşlar. Verdiğim bilgi de yanlış değil. Belirttiğim sitede zaten bütün detayları yazıyor, hemen işe atılacak hali yok ya. Al bu da sana
yanlış bilgi.
Eki Görüntüle 619395
Eki Görüntüle 619396

Bunu arıyorum işte bende 😂

Dostum Türkiye'deki Xiaomi telefonların %60'ı yurt dışı IMEI atılmış cihaz zaten. Garantiye de fazla güven verme arkadaş mi 6 verdi, ücretsiz batarya değiştirmişler ama Home tuşunu bozmuşlar. Verdiğim bilgi de yanlış değil. Belirttiğim sitede zaten bütün detayları yazıyor, hemen işe atılacak hali yok ya. Al bu da sana.
Yanlış bilgi.
Eki Görüntüle 619395
Eki Görüntüle 619396

Bizde bu çekmece neden yok mi Note 10 Lite kullanıyorum göremiyorum burayı nasıl görebilirim Google Discovery kapatmam gerek sanırsam.

Geri
Yukarı