Xiaomi telefonda Diğer dosyalar nedir?

La Bete

Decapat
Arkadaşlar,

Yeni bir cihaz aldım: Xiaomi Redmi Note 8 Pro. 1 aydır kullanıyorum. Depolamaya baktığımda sistem uygulama dosyaları dışında 2 GB yer kaplayan 'diğer' isimli bir veri var. Bu veri nedir, nasıl kaldırılır?

Arkadaşlar,

Yeni bir cihaz aldım: Xiaomi Redmi Note 8 Pro. 1 aydır kullanıyorum. Depolamaya baktığımda sistem uygulama dosyaları dışında 2 GB yer kaplayan 'diğer' isimli bir veri var. Bu veri nedir, nasıl kaldırılır?

Kanka zaten ya 64 ya da 128 almışsındır 2 GB dosya çok da önemli değil bende Note 9 Pro var diğer dosyalar 8 GB.

Öteki kategorilere giremeyen dosyalar. Resimler mesela .png .jpg gibi dosyalar, müzikler .mp3 .aac gibi, videolar .mp4 .avi dosyalarsa, tanımlanamayan dosyalar diğer klasörüne gider. Harici bir dosya yöneticisi indirerek baktın. Ben Xplore kullanıyorum ağaç yapısı daha çok hoşuma gidiyor.

Herkese selamlar konuyu gecenin bir köründe hortlatıyorum. Bende birkaç video sildim dün ve hafızam hala aynıydı. Biraz araştırdım bulamadım şimdi YouTube'da karşıma çıktı. Arkadaşlar galeriye gidip üst kısımdan albümlere tıklıyoruz ve aşağı kaydırıp çöp kutusuna tıklıyoruz. Sonra ise çöp kutusunu temizliyoruz. Bende 20 GB olmuştu şu an çöp kutusunu sildiğimde 4 GB kaldı eğer birkaç bir şey daha bulursam bu konuya yazacağım. Herkese hayırlı geceler.

Geri
Yukarı