Xiaomi Note 9 k "diğer dosyalar" nedir?

baris_kawaragi

Hectopat
Daha fazla  
Yaklasik 1 aydir Xiaomi Note 9 kullanıyorum telefonda 100GB diğer diğer dosyalar var ve silinmiyor.

Screenshot_2021-12-13-01-33-12-322_com.miui.securitycenter.jpg

Arkadaşımın Oppo telefonunda karşılaşmıştım. Telegram yüklü ise onun neden olduğu bir dosya oluyordu. CCleaner Pro ile temizlenebilen bir dosyaydı. Nasıl temizlediğimi tam hatırlamıyorum ama kurup deneyebilirsin.
Bu üstte yazdıklarımı galerideki çöp kutusunu temizlediğini varsayarak yazdım. Galeri uygulamasındaki çöp kutusunu temizlemediysen onlar da diğer dosyalar kısmında gözükebilir.

Son düzenleme:
Arkadaşımın Oppo telefonunda karşılaşmıştım. Telegram yüklü ise onun neden olduğu bir dosya oluyordu. CCleaner Pro ile temizlenebilen bir dosyaydı. Nasıl temizlediğimi tam hatırlamıyorum ama kurup deneyebilirsin.
Bu üstte yazdıklarımı galerideki çöp kutusunu temizlediğini varsayarak yazdım. Galeri uygulamasındaki çöp kutusunu temizlemediysen onlar da diğer dosyalar kısmında gözükebilir.

Dediklerinden hiçbiri yüklü değil. Dün akşam fabrika ayarlarına döndürdüm telefonu 7GB diğer dosyaları vardı, bu sabaha kadar 20GB oldu ve sürekli artiyor.

Benim telefonumda da 10 GB varmış. Ne olduğunu ben de merak etmeye başladım. Çözüm bulursam bilgilendiririm.

Geri
Yukarı