Xiaomi telefonda kameraya bağlanamıyor hatası

Hocam dediğim gibi modem sorunsuz kuruluyor ama yine mi ekranından sonra recovery açılıyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam son bir sorum var konudan biraz alakasız. Bunu hallettikten sonra POCO yerine kullanılabilecek, Yine uygulama gizleme özelliği olan ve aşağıdan yukarı kaydırınca menü gelen Launcher öneriniz var mıdır acaba?

Hocam POCO ile Xiaomi aynıdır. Yukarı kaydırınca gelen uygulamaları ayarlar üzerinden ayarlayabiliyoruz.

Hocam POCO ile Xiaomi aynıdır. Yukarı kaydırınca gelen uygulamaları ayarlar üzerinden ayarlayabiliyoruz.
Uygulama gizleme kısmı olduğu için poco kullanıyordum. Xiaomi'nin ayarlarında yaptığımda nasıl gizleme yapıyorum?

Bu arada nasıl oldu bilmiyorum ama telefon halledildi. Recovery kısmında hata verirken reboot dedim bir şekilde açıldı ben de anlamadım :D

Uygulama gizleme kısmı olduğu için POCO kullanıyordum. Xiaomi'nin ayarlarında yaptığımda nasıl gizleme yapıyorum?

Bu arada nasıl oldu bilmiyorum ama telefon halledildi. Recovery kısmında hata verirken reboot dedim bir şekilde açıldı ben de anlamadım :D

Açıldı mı? #*06# tuşlayın. IMEI yerinde duruyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı