Xiaomi telefondaki reklam virüsü nasıl temizlenir?

SorbetRoyal

Femtopat
Daha fazla  
Xiaomi marka telefonuma "Junk Cleaner" isminde bir uygulama 3-4 dakikada bir reklam çıkartıyor. Uygulamayı uygulamalar ksımından bulamadım ve silemedim. Bu aplikasyonu nasıl silebilirim? Böyle bir uygulama yüklediğimi hatırlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi marka telefonuma "Junk Cleaner" isminde bir uygulama 3-4 dakikada bir reklam çıkartıyor. Uygulamayı uygulamalar ksımından bulamadım ve silemedim. Bu aplikasyonu nasıl silebilirim? Böyle bir uygulama yüklediğimi hatırlamıyorum.
Fabrika ayarı kesin çözüm.

Junk Cleaner dediğiniz kendi sistem uygulaması. Güvenlik uygulamasına girip ayarlardan reklamları kapatırsanız ekstra reklam görmezsiniz.
Bununla uğraşmamak için;
Ayarlar>Bağlantı paylaşım>Özel DNS>dns.adguard-dns.com>Kaydet.

Xiaomi marka telefonuma "junk cleaner" isminde bir uygulama 3-4 dakikada bir reklam çıkartıyor. Uygulamayı uygulamalar ksımından bulamadım ve silemedim. Bu aplikasyonu nasıl silebilirim? Böyle bir uygulama yüklediğimi hatırlamıyorum.

Virüs tarama uygulamalarından birisini indirin uygulamaya girdiğinizde uygulamalar kısmı olması lazım oradan junk cleaneri seçin ve silin.

Junk cleaner dediğiniz kendi sistem uygulaması. Güvenlik uygulamasına girip ayarlardan reklamları kapatırsanız ekstra reklam görmezsiniz.
Bununla uğraşmamak için;
Ayarlar>bağlantı paylaşım>özel DNS>dns.adguard-dns.com>kaydet.

Yok hocam kaçak yayın izlerken bir yere tıkladım oradan indi.

Avast antivirüs yükledim kendisi tehditi algılayıp sildi teşekkürler herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı