Xiaomi telefonlarda reklam var mı?

Kadiroaou

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 120W hızlı şarj, kızıl ötesi, radyo gibi özellikler sebebiyle Xiaomi telefon almak istiyorum ama reklam gösterdiği ya da izinsiz uygulama yüklediği söylentileri var. Büyük teknoloji kanalların hiçbirinde bu söylentileri duymadım. Gerçekten böyle bir şey var mı? Varsa asla almam.

Merhaba. 120W hızlı şarj, kızıl ötesi, radyo gibi özellikler sebebiyle Xiaomi telefon almak istiyorum ama reklam gösterdiği ya da izinsiz uygulama yüklediği söylentileri var. Büyük teknoloji kanalların hiçbirinde bu söylentileri duymadım. Gerçekten böyle bir şey var mı? Varsa asla almam.

Reklam gösteriyor ama ayarlardan kapatabiliyorsunuz.

Redmi Note 11 Pro kullanmıştım evet reklam veriyordu ve öneriler diye klasör oluşturup oyun uygulama falan doldurmuştu. Fakat bir kere yaptı bunu reklam engellemek için ayarı var fakat uygulamada tam engellemiyor diye biliyorum. DNS ayarlamak gerekiyor kesin çözüm için.

Merhaba, aldığınız duyumlar doğru. Kendim yıllardır Xiaomi kullanıyorum. Otomatik uygulama yükleme gibi bir durum söz konusu değil ama reklamlar çıkıyor. Reklamları da uygulama ayarlarından kapatabiliyorsunuz. Kapatmak 10 saniyenizi ya alır ya almaz. Otomatik uygulama yükleme olayınada gelirsek Bugünün önerileri denilen bir seçenek var. O da klasörlerde yani katagorilerde popüler olan uygulamaları gösteriyor. Tıklarsanız otomatik olarak indirmeye başlıyor bu kadar. Onu da kapatabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı