Xiaomi TWRP bootlarken yeniden başlıyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8Gb Ram İntel i5-2450M GT 630M 640Gb hdd
Dostlar, TWRP'yi boot etmiştim bilgisayar üzerinden hiçbir hata uyarısı vermemişti. Telefon boot ederken yeniden başladı ve bu döngü tekrar etmeye başladı. Ne telefon açılıyor, ne Fastboot menüsüne giriyor.

Normalde öyle olsa bile fastbotta tuş kombinasyonuyla geçmesi lazım.

Dost MI Unlock var ya onu kendi programı ile atmadım YouTube'da bir adam vardı mediatekbootloaderunlock diye dosya üzerinden unlockladım unlockladıktan sonra hiçbir sorun olmamıştı bir süre telefonu kullandım TWRP bootlamak istemiştim (ilk defa) böyle sorun oluştu.

Aslında 1.kez TWRP'yi indirip denemiştim ancak o sistemime uygun TWRP olmadıgını ögrendim sistemime uyumlu TWRP'yi kurup bootladım gerisi zaten belli.

Biliyorum fasboot modda TWRP yükledin sonra böyle oldu ama öyle olsa bile tuş kombinasyonuyla fasboota geçmesi lazım telefonun şarkının bitmesini bekle öyle dene.

Biliyorum fasboot modda TWRP yükledin sonra böyle oldu ama öyle olsa bile tuş kombinasyonuyla fasboota geçmesi lazım telefonun şarkının bitmesini bekle öyle dene.

Şarj bittikden sonra düzelir değil mi?

Sanırım sürekli TWRP'yi boot etmeye çalışıyor sorun o

Yeni konular

Geri
Yukarı