Xiaomi Wi-Fi güçlendirici alınır mı?

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Merhalar, Xiaomi Wi-Fi güçlendirici satın alacağım. Resimde gördüğünüz kroki bizim evin planı. Çocuk odasında olan modem salondan problem yaşıyor ve böyle bir ürün almayı planlıyorum.

Adsız.png

Sizce şekildeki plan ile verimli olur mu? Önerilerinizi bekliyorum, kullanan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...RhGepctZjQhNNX8ICHOspvtHd4ILWO4xoCkbIQAvD_BwE

Merhalar, Xiaomi Wi-Fi güçlendirici satın alacağım. Resimde gördüğünüz kroki bizim evin planı. Çocuk odasında olan modem salondan problem yaşıyor ve böyle bir ürün almayı planlıyorum.

Eki Görüntüle 1023637

Sizce şekildeki plan ile verimli olur mu? Önerilerinizi bekliyorum, kullanan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...RhGepctZjQhNNX8ICHOspvtHd4ILWO4xoCkbIQAvD_BwE

Modemini değiştirmeni öneririm.
85 metre kare evde bu kadar verimsizlik varsa modemde bir sıkıntı olduğuna işaret.
150 metre kare evde tek modem ile her odada aynı hızı alıyorum. Ping değerlerinde değişiklik olabiliyor ama bunu sorun etmiyorum.

Mutfağa koyman sinyal açısından iyi olur salonda tek diş çekiyorsa full çeker ama 100 Mbps internet hızının tamamını vermiyor alet istersen modemin yanına tak yine de tam hızı vermiyor. 35 Mbps hızı 20-25 olarak alıyordum ben.

Mutfağa koyman sinyal açısından iyi olur salonda tek diş çekiyorsa Full çeker ama 100 Mbps internet hızının tamamını vermiyor alet istersen modemin yanına tak yine de tam hızı vermiyor. 35 Mbps hızı 20-25 olarak alıyordum ben.

2.4 GHz olduğu sürece 100 Mbps yayın yapamaz. 5 GHz bir menzil genişletici alması gerek. Onun yerine sağlam bir modem alırsa 85 metre kare için yeterli olacaktır zaten.

2.4 GHz olduğu sürece 100 Mbps yayın yapamaz. 5 GHz bir menzil genişletici alması gerek. Onun yerine sağlam bir modem alırsa 85 metre kare için yeterli olacaktır zaten.
modemde sıkıntı yokda arada çok duvar falan var bide odanın en uç köşesinde modemin yerini değiştirmem lazım
Mutfağa koyman sinyal açısından iyi olur salonda tek diş çekiyorsa full çeker ama 100 Mbps internet hızının tamamını vermiyor alet istersen modemin yanına tak yine de tam hızı vermiyor. 35 Mbps hızı 20-25 olarak alıyordum ben.
kafi yine ya bizde modemin olduğu odadan 80 çekiyor mutfakdan 30 40 salonda 10 çekiyo

Yeni konular

Geri
Yukarı