Xiaomi Wi-Fi güçlendirici alınır mı?

Sadece telefon için kullanmayı düşünüyorum bilgisayar kabloyla bağlı bu aleti kullanınca modemin sunduğu internet hızı düşer mi?
Biraz düşüyor ister istemez araya başka bir sinyal giriyor sonuçta ama telefona yetiyor, kopma sorunları ilk aldığımda yaşıyordum ama sonradan modem arayüzünden birkaç ayar değiştirince sorun düzeldi youtube da videoları var, şu anda kopma sorunu değil ama iki sinyalin çakıştığı yerlerde sorun yaşıyorum bazen örnek veriyorum hem normal modemin iyi çektiği hem de güçlendiricinin iyi çekti yerde telefonun kafası karışıyor bazen düzgün sinyal alamıyor ama wifi yi kapatıp açınca düzeliyor. Tabii modemden direkt interneti dağıttığım için bu sorun oluyor normalde dağıtıcı için farklı kullanıcı adı ve şifre girince böyle bi sorun olmuyor ama evde annem babama tek tek şifre girmeye uğraşmayım diye modemin kullanıcı adı ve şifresiyle dağıttım o da bazen sinyal çakışmasına neden oluyor.

TP-Link'ten şaşma. Xiaomi Router 4C, Keenetic AC1200 gibi cihazları kullandım. Şuan kullandığım RE200 ve sattığım RE305 cihazların performansının 10/1'i yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı