Xiaomi'de wallpaper neden az?

Batuyed

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7-4770 3.4ghz, Rx 480 4GB, 16GB Ram 1600mhz, 450W Psu.
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Xiaomi Note 10s kullanıyorum ayarlardan duvar kâğıtlarına basınca uygulamaya atıyor. Kendi Wallpaper'lari yok mu? Ne kadar saçma. Bunun çözümü falan yok mu? Kendi walpaperlarına nasıl erişirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Mi A2 Lite kullanıyorum. Telefonun kendi dosyalar, müzik, galeri gibi uygulamaları yok. Bunların hepsini Google uygulamaları ile kullanıyorum. Google Fotoğraflar, Google Files gibi. Ancak duvar kağıdı için telefonun kendi uygulamasını kullanmak zorunda değilsiniz. Pinterest ve Zedge çok iyi alternatifler. Özellikle Pinterest'te sizin zevklerinize uygun pek çok şey bulabilirsiniz.

Xiaomi Mi A2 Lite kullanıyorum. Telefonun kendi dosyalar, müzik, galeri gibi uygulamaları yok. Bunların hepsini Google uygulamaları ile kullanıyorum. Google Fotoğraflar, Google files gibi. Ancak duvar kâğıdı için telefonun kendi uygulamasını kullanmak zorunda değilsiniz. Pinterest ve Zedge çok iyi alternatifler. Özellikle Pinterest'te sizin zevklerinze uygun pek çok şey bulabilirsiniz.

Bende Xiaomi'nin kendi telefon uygulaması uygulamalar bölümünde gözüküyor normalde Google telefon uygulamasını kullanıyorum telefonum yurt dışı cihaz silswm Google telefonu kendi Xiaomi telefon uygulamasına geçer mi?

Bende Xiaomi'nin kendi telefon uygulaması uygulamalar bölümünde gözüküyor normalde Google telefon uygulamasını kullanıyorum telefonum yurt dışı cihaz silswm Google telefonu kendi Xiaomi telefon uygulamasına geçer mi?
Eğer halihazırda kendi telefon uygulamasını kullanabiliyorsanız bence silmenize gerek yok, dursun.

Merhaba. Xiaomi Note 10s kullanıyorum ayarlardan duvar kâğıtlarına basınca uygulamaya atıyor. Kendi Wallpaper'lari yok mu? Ne kadar saçma. Bunun çözümü falan yok mu? Kendi walpaperlarına nasıl erişirim?
Cihaz MİUİ 12.5 ile geldiğinde kendi wallpaperları oluyor. Sonra stock hale dönüyor.

Kendi wallpaperi bu;
edd06c36bc004f0bb90b5f366ca14a61.png

Yeni konular

Geri
Yukarı