Çözüldü Xiaomi'nin resmi Türk sitesi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Aydıner

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben buradan 120W şarj kablosu satın aldım aldıktan sonra siparişinizi aldık diye mail geldi akşam siteyi inceledim biraz ve gerçekliğinden şüphe ettim bu resmi Türkiye'nin resmi Xiaomi sitesi mi? Ayrıca bir tane daha Türk Xiaomi sitesi var dolandırılmış olabilir miyim?

Kabloyu satın aldığım site Mi Kulaklıklar, Mi Şarj aletleri, Mi Powerbanklar, Tüm Mi Ürünleri

Sonradan keşfettiğim Xiaomi sitesi Xiaomi Türkiye | Telefonlar | Tabletler | Akıllı Ev Aletleri

24 saatte iki konu birbirini tamamlamış oldu. Sitelerin uzantısını iyi okumak gerekiyormuş.

Arkadaşlar ben buradan 120W şarj kablosu satın aldım aldıktan sonra siparişinizi aldık diye mail geldi akşam siteyi inceledim biraz ve gerçekliğinden şüphe ettim bu resmi Türkiye'nin resmi Xiaomi sitesi mi? Ayrıca bir tane daha Türk Xiaomi sitesi var dolandırılmış olabilir miyim?

Kabloyu satın aldığım site Mi Kulaklıklar, Mi Şarj aletleri, Mi Powerbanklar, Tüm Mi Ürünleri

Sonradan keşfettiğim Xiaomi sitesi Xiaomi Türkiye | Telefonlar | Tabletler | Akıllı Ev Aletleri

Satın aldığınız site gerçek Xiaomi Türkiye sitesi değil. İkinci attığınız site gerçek site. Keşke Wikipedia'ya vs. girip emin olup alsaydınız ama iş işten geçmiş.

Geçmiş olsun hocam.

1700159264071.png

1700159297372.png

Aynı telefon numarası bu sitede de kullanılıyor: Samsung Türkiye Store

Bu siteler nasıl hala barınabiliyor ortalıkta. Anlayamıyorum

Tüm sinir sistemim bozuldu. telefon numaralarını atmışlar bir laf sokayım bari

Affedersin adamlar kazığı sokmuş bu saatten sonra sen laf soksan ne yazar. Olan olmuş.

Orijinal sitesinden ya da bilindik HB, Amazon gibi sitelerden al şarj aletini bu dolardırma da sana ders olsun. 60 yaşında emmiler bile yemiyor bu phishing sitelerini artık.

Bugün satın alım yaptıysan paran hala provizyondadır. Bankayı arayıp iptal ettir direkt.

Hocam satın aldıktan sonra hesaptan 230 lira gitmişti öğlen
Para senin hesabından gider ama hemen karşıya aktarılmaz. Provizyon işleminde durur bir gün boyunca. Çalıştığım yerde aynı gün iade isteme durumları olduğunda provizyon sayesinde aynı gün iade yapabiliyoruz. Bence bankayla bir görüş.

Geri
Yukarı