Xiaomi'ye Karşı Önyargı

Kaganiane

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Neden bilmiyorum ama Xiaomi'ye karşı bir önyargım var. Telefon alacağım bütçem 1800 TL civarında ve Xiaomi Mi Note 3 bütçeme uyuyor fakat nedense Xiaomi'ye karşı önyargım var. Neler söylemek istersiniz, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bilmiyorum ama Xiaomi'ye karşı bir önyargım var. Telefon alacağım bütçem 1800 TL civarında ve Xiaomi Mi Note 3 bütçeme uyuyor fakat nedense Xiaomi'ye karşı önyargım var. Neler söylemek istersiniz, ne yapmalıyım?
Özellikleriyle performansıyla sana uyuyorsa al. Beğenmezsen bir daha almazsın zaten. Ki muhtemelen beğeneceksin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 senedir falan Xiaomi kullanıyorum, Mi 4c, Mi 5, Mi 6 ve şuan da Mi Note 3 kullanıyorum. Hepsinden memnun kaldım, Gerek arayüzü olsun, gerek güncelleme sıklığı olsun asla pişman etmedi. Eminim ki bir sonraki telefonum Xiaomi olacak.

Ben de ön yargılıydım fakat fiyatı ucuz olunca hiç bakmadan aldım :). Sonuç genel olarak memnunum. Bazı dezavantajları vardır her telefonlarda olduğu gibi. Fiyat performans olarak alınabilecek bir telefon.

Abim iki senedir Xiaomi telefon kullanıyor ve çok memnun. Yakın zamanda da Türkiye pazarına giriş yaptı ve garanti konusunu da hallettiler.

Çok büyük büyüyen bir marka ve şimdiden mobil dünyada 4. sıradalar. Mi 5 kullanıyorum 1.5 yıldır sorunsuz bir deneyim sunuyor açıkçası. Kulaklığından akıllı ampulüne bir çok ürününü büyük bir keyifle kullanıyorum ve dahada artacak gibi duruyor :)

Xiaomi bence de son yılların en iyi markalarından biri, ancak arayüz olarak şahsen stok android bana daha güzel geldiği için bana uymuyor. Onun dışında ise performans açısından da çok avantajlı.

Bazı ürünlerinde "Distribütör Garantili" ifadesini görmüştüm. Siz söylediğiniz zaman baktım, hepsinde yokmuş.
Üzgünüm, Hiçbirinde gerçek *Distribütör Garantisi* yok...

Satışlar artsın diye bir çeşit oyundan başka bir şey değil ne yazık ki!

Xiaomi Türkiye'ye gelmediği sürece *Distribütör Garanti* olmayacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı