Xigmatek 600W tauro alınır mı?

Hasoo003

Hectopat
Screenshot_20200608-094715_Chrome.jpg
Sinerjiden 3600 2060'li PC toplayacağım ama kasa ve PSU'lar cok pahali bu da pahali ama diğer Frisby gibi markalari da almak istemem önerdiğiniz 600/650W 450 TL altinda PSU var mi yoksa bunu alayim mi?
Ve kasa arkadaşlar 400 TL altinda önü mesh bos kasa var mi? Ben buldum çok güzel ama güvenemedim sizden baksanız GameBooster JBST-GBG3030B Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 585668Sinerjiden 3600 2060'li PC toplayacağım ama kasa ve PSU'lar cok pahali bu da pahali ama diğer Frisby gibi markalari da almak istemem önerdiğiniz 600/650W 450 TL altinda PSU var mi yoksa bunu alayim mi?
Ve kasa arkadaşlar 400 TL altinda önü mesh bos kasa var mi? Ben buldum çok güzel ama güvenemedim sizden baksanız GameBooster JBST-GBG3030B Tempered Glass RGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa
Hocam frisby almam diyorsun xigmatek alınır mı diyorsun. Bu nasıl tutarsızlık, xigmatek en az diğerleri kadar alınmayacak bir marka. Onun yerine Corsair, Cooler Master, FSP, thermaltake gibi markalara yönelin.

Kasa hakkında bir bilgim yok.

Hocam Xigmatek'e pek güvenmeyin ben olsam 2060'ımı ona emanet etmem. Ben de Xigmatek kullanıyorum değiştireceğim zaten. PSU olarak FSP HP600S 600W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe, Corsair Builder VS650 CP-9020172-EU 650W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu öneririm

400TL altı önü mesh boş kasa da DarkFlash Aquarius Led Fanlı ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu olabilir çok güzel bence :)

Alta açtığım konuyu ekledim aynı model PSU değiller ama olsun siz yine de bakın konuya

Son düzenleme:
ASUS, MSI dışında marka bilmeyen insanların yorumlarını çok ciddiye almayın. Xigmatek gayet kaliteli bir marka. Önemli olan modeldir aslında. Xigmatek 600W tauro yeterli ve güzel bir ürün.

Kesinlikle insanlar gerçekten bazen çok şaşırtıyor beni. Bizzat kendim 2060'da kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. 1 senelik sistem.

Hocam ASUS, MSI desteklemiyoruz. Sadece riske girmek risktir. Yani RTX2060 sonuçta 😋😋😁😁
Ortada bir risk yok ki. Aldığınız ürün modeli önemli. Gidin Rampage alın demiyoruz sonuçta. Corsair'ın sorunlu modelleri olmadı mı? Oldu. Bu iş belli standartları geçtikten sonra markayla ilgili değildir.

Ortada bir risk yok ki. Aldığınız ürün modeli önemli. Gidin Rampage alın demiyoruz sonuçta. Corsair'ın sorunlu modelleri olmadı mı? Oldu. Bu iş belli standartları geçtikten sonra markayla ilgili değildir.
Hocam yine de aynı fiyata FSP varken siz gider Xigmatek alır mıydınız,kızmayın sadece merak ettim :)

Geri
Yukarı