Xigmatek Tauro 80 Plus Bronze 600W Alınır mı?

Bende 350TL’ye aldım. İlk önce N11’den aldım. Sonradan fark ettim, teşhir ürünüymüş. Bir geldi çizik, yamuk ve vidaları eksikti. Hemen iade edip, Hepsiburada’dan “Elmacık” galiba öyle bir mağazadan aldım. Ürün 0 ve kutulu geldi.
Eki Görüntüle 722108 Kalkmaya üşendim, kusura bakma.
Anladım hocam ben de sıfır alacağım sanırım. Vento FPS'ye ait bir kasa mı? Bu kasa FPS'ye aitse 375 TL diğerlerine vereceğime bunu alabilirim. @curiousoftech

Kasa olarak o fiyat bandında bunu öneririm :

Bu da bende var. 😁 fanları biraz sesli, dikkat bozukluğu yapıyor.

image.jpg

@qweqweee O fiyata normal denebilir. Fan hızlarını ayarladınız mı? Yoksa otomatikte mi? Ses yalıtımlı kasalar bu bütçede pek yok. Fanları da idare ediyor.
Fiyatına göre güzel kasa tabii. Ön taraf full mesh panel. Alt ve üstte toz filtresi mevcut. Fan hızını ayarlamadım. Çünkü direk güç kaynağına bağlı, kontrolcü yok.
PSU dahil 700 TL'ye kadar bulunabilir mi? 500W PSU yeterli.
FSP ve bu kasa güzel ikili oluyor fiyatı da 700TL oluyor zaten. N11’de birisi daha satıyor bu kasayı zaten bi o birde sinerji satıyor. Sinerjiye ait bir kasa anlamadığım şekilde 350TL’lik ürüne ücretsiz kargo yapmıyor. Bende N11’den aldım problemsiz geldi. Aldığım gün kargoya verdi, diğer gün elime ulaştı.

@Hypeer Size attığım ikili 800TL tutuyor. Bence 100TL borç almanıza değer :) .

@qweqweee Tam hızda dönerken çoğu fan rahatsız eder. Kontrolcü önerebilirim.

Bu kasada fanları tek renk olarak ayarlayabiliyor muyuz? @qweqweee

Geri
Yukarı