Xigmatek Asgard 381 ön panel USB 3.0 çalışmıyor

Krysos

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün yeni pc aldım kasa başlıkta yazıyor. Ön panelinde iki adet Usb 3.0 var ama taktığım zaman hiçbir tepki vermiyor. Aygıt yöneticisinde ünlem işaretli hiçbir şey yok ama bir tane bilinmeyen aygıt var. Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Güncel.

Ön USB portları anakart'a takılı değildir bir kontrol edin. Bende aynı kasayı kullanıyorum sol USB 3.0 çalışıyor mause, klavye kullanıyorum fakat sol USB 3.0'a sadece telefon şarjı türü şeyler takabiliyorum mause orda çalışmıyor ışıkları yanmasına rağmen.

Ön USB portları anakart'a takılı değildir bir kontrol edin. Bende aynı kasayı kullanıyorum sol USB 3.0 çalışıyor mause, klavye kullanıyorum fakat sol USB 3.0'a sadece telefon şarjı türü şeyler takabiliyorum mause orda çalışmıyor ışıkları yanmasına rağmen.

Hallettim hocam. Aygıt yöneticisine girip bilinmeyen aygıt için çevrimiçi sürü aradım kendiliğinden buldu çalışıyor şuan. Konu kilitlenebiir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı