Xigmatek Asgard 382 Nasıl?

Kasayı aldım bugün eksiksiz bir şekilde elime ulaştı. 1 ön fan, 1 arka turuncu fan, 500w güç kaynağı ve vidaları tamam. Güç düğmesi, reset düğmesi, 2 adet usb 3.0 ve kulaklık, mikrofon çıkışları kasanın üst bölümünde bulunuyor. Üst tarafta boşta 2 adet fan yuvası ve kasanın alt tarafında filtreli hava delikleri mevcut.
Vidasız kullanışlı hdd, ssd takılabiliyor olması, iç hacmi msi r9 270 gaming ve cooler master tx3 evo işlemci soğutucu için yeterli olması bu kasayı tercih etmek için fazlasıyla yeterli.

bende bu marka kasa almak istiyorum .XIGMATEK ASGARD 382 600W Siyah Usb 3.0 2*12cm Fan Kasa. Kasa nasıldır hdmi girişi varmı ve acaba kaçtane usb girişi var yeni üyyim yardımcı olursanız çok sevinirim.

bende bu marka kasa almak istiyorum .XIGMATEK ASGARD 382 600W Siyah Usb 3.0 2*12cm Fan Kasa. Kasa nasıldır hdmi girişi varmı ve acaba kaçtane usb girişi var yeni üyyim yardımcı olursanız çok sevinirim.
USB girişi anakartta olur. HDMI girişi ise ekran kartında olur kasayla ilgili değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı