Xigmatek Asgard 382 Nasıl?

Malzeme kalitesi olarak yeterli seviyede olan güzel bir kasadır. Ssd desteği ve kablo yönetimine sahiptir. Ekran kartı boşluğu hakkında bilgim yok. Montajı kolay olur. 2 ön, 2 üst, 1 arka, 1 alt, 2 yan kapak olmak üzere 8 tane fan yuvası vardır. İçinden çıkan güç kaynağında kablolarda file yoktur.

Ben XIGMATEK Asgard 382'yi ASUS HD7790'la beraber almıştım. Kasayı sana öneririm çok iyi bir kasa. 80+ Güç kaynağı ile beraber geliyor. Üstde 2, yanda 2 , önde 2, arka 1, altta 2 tane fan yuvası var. Arka tarafta ki fan molex ile gelmiyor 4 Pin'li bir kablo ile geliyor. Ön tarafta ki kapağı vidasız sökülüp takılabiliyor. Kasanın alt tarafında toz filtresi de bulunmakta. Ekran Kartı boşluğuna gelirsek gayet yeterli bir boşluk var. Çok iyi bir kasa yani anlayacağın. Öneririm :)

Xigmatek en doğru tercih olur.

Ben XIGMATEK Asgard 382'yi ASUS HD7790'la beraber almıştım. Kasayı sana öneririm çok iyi bir kasa. 80+ Güç kaynağı ile beraber geliyor. Üstde 2, yanda 2 , önde 2, arka 1, altta 2 tane fan yuvası var. Arka tarafta ki fan molex ile gelmiyor 4 Pin'li bir kablo ile geliyor. Ön tarafta ki kapağı vidasız sökülüp takılabiliyor. Kasanın alt tarafında toz filtresi de bulunmakta. Ekran Kartı boşluğuna gelirsek gayet yeterli bir boşluk var. Çok iyi bir kasa yani anlayacağın. Öneririm :)
Metreyle ölçüp tam ölçü belirtirseniz çok makbul geçer.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı