Xigmatek Astro 650W 80 Plus nasıldır?

mahmut038

Hectopat
Yer
Kayseri
Geçen pazar sistem toplamıştım. Bu kasayı ve güç kaynağını tercih ettim.

Sonuçta Grafik-Tasarım ve Render odaklı bir PC topladım. Yine öğrenirsem hız aşıtma da yapacağım. Arada da oyun oynarım. Malum baya bir yük binecek.

İlgili konuda gereken ilgiyi alamadığımdan ötürü tekrardan paylaşmak istedim. Sizlerin deneyimlerini ve tavsiyelerini bekliyorum. PSU sizce nasıl? Güvenilir mi? Sorun olacağını düşünmüyorum da genede biraz tereddüt var. Cooler Master daha iyi tabi :) Olmadı şunla değiştirir diye düşünüyorum(gerçi bu kasada hava sirkülasyonu sorunu varmış ama) daha parçalar gelmemiş ve beraber toplayacağız öyle dediler.

Ekstra Tercih tabi bir tane PSU gerecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaklaşık 1.5 ay önce bir bilgisayar topladım. Bahsettiğiniz kasayı kullanıyorum. Şuana kadar memnunum. Sıcaklık değerleri gayet başarılı. Hava akışı hoşuma gitti.

PSU olarak pek kaliteli bulmuyorum açıkcası. Eskiden kasaları da kaliteli değil adi ve inçe plastikti çoğu. Ama şu an olan kasaları başarılı ve malzeme kalitesi iyi olduğunu düşünüyorum. Ama PSU için aynı şeyleri düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı