Xigmatek aurora 360 sıvı soğutma sistemi

Aresperformance

Centipat
Yakın zamanda PC toplayacağım. Parça parça almaya karar verdim malum bütçe durumları ve döviz kuru maalesef :(
sıvı soğutma kullanmayı düşünüyorum, sistem olarak Xigmatek aurora 360MM düşünüyorum. Xigmatek sıvı soğutucuları iyi bir ürün müdür? Fikir ve yorumlarınız benim için çok önemli, daha önceden bu ürünü ve bu ürünün 240MM lik olan modelini kullanan ya da bu ürün hakkında ve sıvı soğutma hakkında bilgisi olan dostlar detaylı bilgi verirse çok sevinirim.

Site linkini sizlerle paylaşıyorum.

Bununla birlikte i7 9700K'yı soğutmak için 360MM fazlamı olur, yani 240MM alsam gerekli performansı alır mıyım? Yoksa direkt 360MM kasanın üst kısmına soğutucu mu takmak gerekir. PC konusunda pek bir tecrubem olmadığından kaynaklı siz değerli dostlarımdan fikir görüş almak isterim. Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederim.

Sistem için oluşturacağım diğer parçalar şöyle:
İşlemci: Intel i7 9700K 3.2GHz.
Anakart: ASUS STRIX Z390 H DDR4 ( satın alındı )
RAM: G.Skill trident Z neo RGB 16 GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 CL16.
Ekran kartı: Gigabyte 1080 OC Edition ( satın alındı )
Güç kaynağı: Xigmatek 750W ( satın alındı )
Kasa: Cougar Pro RGB
Sıvı soğutma: Xigmatek aurora 360MM sıvı soğutma sistemi

Dosya Ekleri

• Tản-nhiệt-nước-AIO-Xigmatek-Aurora-360-RGB_nc.jpg
    Tản-nhiệt-nước-AIO-Xigmatek-Aurora-360-RGB_nc.jpg
    244,1 KB · Görüntüleme: 138
Son düzenleyen: Moderatör:
Fark etmez yani işlemci ile ne yapacağınıza bağlı. OC yapacaksanız ve daha rahat soğutma sağlamasını istiyorsanız 360MM'ye yönelebilirsiniz fakat o fiyatlara çıkılacaksa benim önerim Kraken X62 olacaktır.

Yakın zamanda PC toplayacağım. Parça parça almaya karar verdim malum bütçe durumları ve döviz kuru maalesef :(
sıvı soğutma kullanmayı düşünüyorum, sistem olarak Xigmatek aurora 360MM düşünüyorum. Xigmatek sıvı soğutucuları iyi bir ürün müdür? Fikir ve yorumlarınız benim için çok önemli, daha önceden bu ürünü ve bu ürünün 240MM lik olan modelini kullanan ya da bu ürün hakkında ve sıvı soğutma hakkında bilgisi olan dostlar detaylı bilgi verirse çok sevinirim.

Site linkini sizlerle paylaşıyorum.

Bununla birlikte i7 9700K'yı soğutmak için 360MM fazlamı olur, yani 240MM alsam gerekli performansı alır mıyım? Yoksa direkt 360MM kasanın üst kısmına soğutucu mu takmak gerekir. PC konusunda pek bir tecrubem olmadığından kaynaklı siz değerli dostlarımdan fikir görüş almak isterim. Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederim.

Sistem için oluşturacağım diğer parçalar şöyle:
İşlemci: Intel i7 9700K 3.2GHz.
Anakart: ASUS STRIX Z390 H DDR4 ( satın alındı )
RAM: G.Skill trident Z neo RGB 16 GB (2x8GB) 3600MHz DDR4 CL16.
Ekran kartı: Gigabyte 1080 OC Edition ( satın alındı )
Güç kaynağı: Xigmatek 750W ( satın alındı )
Kasa: Cougar Pro RGB
Sıvı soğutma: Xigmatek aurora 360MM sıvı soğutma sistemi
Aldınız mı bu ürünü? Aldıysaınz görüşlerinizi bildirir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı