Xigmatek Güç Kaynağı Nasıldır?

Xigmatek Calibre 400W XCP-A400
Modeli ve resimleri. Arkadaşlar internette hiç resim yok. Buradan sizlere yardımcı olmaya çalışayım. Attığım resimlerde Xigmatek 400W, Xigmatek 500W, Xigmatek 600W modellerinin 12V üzerinden ne kadar güç verdiğine dair bir resimde bulunuyor. İnşallah yardımı dokunur.
Kutu içeriğine gelelim;
1- Kablolama için 3 adet lastik kelepçe
2- 4 adet PSU'yu kasaya sabitleme vidaları.
3- PSU güç kablosu
4- Xigmatek 400W XCP-A400

Yorumum: Ürünün kutusunu elime aldığımda ağır olduğunu söyleyebilirim. Üzeri yapışık bir jelatin ile geldi. Onu sökmek büyük bir zevkti benim için. Malzemeleri tek tek çıkarttım. Kabloların bir tanesi koruma fileli olduğundan dolayı çok hoşuma gitti. Malzemeyi elime aldığımda ise ağır ve güzel bir kasaya sahip. Kullanmadım daha sistemimin eksikliğinden ancak işe yarayacağını düşünüyorum. İyiki aerocool almamışım çok ses yaptığını, malzeme kalitesinin kötü olduğunu yorumlarda fazla fazla belirtmişler. Bunu aldığım için mutluyum.

Hepinize hayırlı günler.

Eki Görüntüle 222958Eki Görüntüle 222959Eki Görüntüle 222960

Eki Görüntüle 222951Eki Görüntüle 222952Eki Görüntüle 222953Eki Görüntüle 222954Eki Görüntüle 222955Eki Görüntüle 222956Eki Görüntüle 222957
Aynu psu bendede var ama 600 watt imzamda görüldüğü gibi sistemim 300 wat tükeriyor fakat psu acayip sesli ve kalitesiz. Almayın aldırmayın bir tane adam akıllı incelemesi de yok. Almayın aldırmayın aldım geceleri sesi mutfaktan duyuluyor satmayı düşünüyorum.

Xcalibre 400 watt olanını kullanıyorum. 2 pin fan yüksek devirde dönüyor ve katlanılacak gibi değil sesi. Hava akımının uğultusu duyuluyor. Ben sessizleştirdim ama yeniden alacak olsam asla almam.

Xcalibre 400 watt olanını kullanıyorum. 2 pin fan yüksek devirde dönüyor ve katlanılacak gibi değil sesi. Hava akımının uğultusu duyuluyor. Ben sessizleştirdim ama yeniden alacak olsam asla almam.
Aynen aynı sıkıntı bende vardı garantiye gönderdim saolsunlar fan taktılar yeni kırmızı ışıklı mışıklı. Ürün vatandan alınmaydı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı