Xigmatek güç kaynağı ses sorunu

Jugram

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Xigmatek Tauro güç kaynakları için çok fazla ses çıkardıkları söyleniyor. Aranızda kullanan var mı? Veya bu bilgiler doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni Tauro'larla ilgili fikrim yok ama 2013'de aldığım 800W 80+ Centauro PSU'mu 7 yıl kullandım ve 3-4 ay önce sattım. Alan kişi testlerini yaptı ve şuan hala sorunsuz kullanıyor.

PSU Buydu:

@Jugram eski konunuz üzerinde bu durumu konuşmuştuk galiba. Tauro almanızı hala öneriyorum, eski güç kaynaklarını tercih etmemelisiniz. Tauro modeli tam olarak hangisi? Fanını değiştirebilirsiniz veya şansınıza ses yapmaz.

Xigmatek X-Calibre 600W 80 Plus PSU'yu kullanıyorum. Eski güç kaynağım patladığı için buna geçtim ve bariz ses artışı oldu. Bu beni rahatsız etmiyor ama kişiden kişiye değişir eğer ki çok duyarlıysan sese, farklı markalara yönelmen daha iyi olacaktır.

Shogun G daha iyi. Daha az ses yapıyor. Gold Sertifikasyonlu. 650W yeteceğini düşünüyorsanız, Cougar'da var. GX-S modeliydi. Gram ses yapmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı