Xigmatek kasaya fan önerisi

Biraz araştırınca bunları buldum. Anakartımda ARGB desteği yok diyorsunuz sanırım en iyi tercih ID-Cooling olur. Hocalarım da beni bu konuda aydınlatırsa sevinirim.
Hocam birden fazla alacağım o yüzden biraz daha ucuz olursa iyi olur.

Hocam birden fazla alacağım o yüzden biraz daha ucuz olursa iyi olur.

ID-Cooling'in ürünü zaten içerisinde üç fanı olan bir set hocam. Tek fan 270 TL değil yani :D isterseniz o setten 2 veya 3 tane alabilirsiniz hem istediğiniz miktarı karşılar hem de kaliteli fanlarınız olur.

Tamam hocam peki kasanın önündeki fanları nasıl değiştireceğim?

Fanların kasanıza vidalı olması lazım. O vidaları sökerseniz fanları da kasadan ayırmış olursunuz. Aynı şekilde aldığınız fanları da vidalama yapabileceğiniz yerlere vidalarsanız işiniz hallolmuş olur.

Fanların kasanıza vidalı olması lazım. O vidaları sökerseniz fanları da kasadan ayırmış olursunuz. Aynı şekilde aldığınız fanları da vidalama yapabileceğiniz yerlere vidalarsanız işiniz hallolmuş olur.
Hocam bu fanları alsam bir bilgisayarcıya götürsem ona yaptırsam ne kadar ücret ister? Çünkü pc ye zarar vermek istemiyorum. Nerenin nereye takıldığı konusunda acemiyim.

Hocam bu fanları alsam bir bilgisayarcıya götürsem ona yaptırsam ne kadar ücret ister? Çünkü PC'ye zarar vermek istemiyorum. Nerenin nereye takıldığı konusunda acemiyim.

Bilgisayarcıya gerek yok hocam zira işlemci montajı gibi riskli degil. Kasanızın önünde ön paneli açınca uzun ve büyük vida boşlukları olur fanlarınızdaki vida deliklerini o boşluklara denk getirerek rahatça vidalama yapabilirsiniz. Aynı şekilde kasanızın üst kısmında da vida için ilgili boşluklar olur, arka tarafta egzoz fan için de olur ayrıca. YouTube'dan birkaç fan montajı videosu izleyerek rahatça yapabilirsiniz boşa bilgisayarcı ile uğraşmayın. Ya da Technopat'ın "RGB sistem toplama" videosundan da bir şeyler kapabilirsiniz o videoda da fan değişimi yapılıyor. Tamamen aynı mantık yani.

Bilgisayarcıya gerek yok hocam zira işlemci montajı gibi riskli degil. Kasanızın önünde ön paneli açınca uzun ve büyük vida boşlukları olur fanlarınızdaki vida deliklerini o boşluklara denk getirerek rahatça vidalama yapabilirsiniz. Aynı şekilde kasanızın üst kısmında da vida için ilgili boşluklar olur, arka tarafta egzoz fan için de olur ayrıca. YouTube'dan birkaç fan montajı videosu izleyerek rahatça yapabilirsiniz boşa bilgisayarcı ile uğraşmayın. Ya da Technopat'ın "RGB sistem toplama" videosundan da bir şeyler kapabilirsiniz o videoda da fan değişimi yapılıyor. Tamamen aynı mantık yani.
Hocam kasaya montaj yaparken sizi arasam konuşsam sizden tavsiye alsam olur mu? Discordunuzu, instagramınızı veya telefon numaranızı verebilme ihtimaliniz var mı?
Hocam kasaya montaj yaparken sizi arasam konuşsam sizden tavsiye alsam olur mu? Discordunuzu, instagramınızı veya telefon numaranızı verebilme ihtimaliniz var mı?
Yazışarak zor oluyor hocam.

Yazışarak zor oluyor hocam.

mr.ugurkan#3767 Discord'um.

Geri
Yukarı