Xigmatek markası iyi midir?

YasirT

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme Öğrencisi
Anakart
H 610M H GIGABYTE
İşlemci
İ5-12400F
Arkadaşlar Vatan Computer'dan bir 240Mm'lik sıvı soğutucu aldım.
Bana Cooler Master ile arasındaki farkları anlatan abi, bu soğutucunun Cooler Master markalı olandan daha iyi olduğunu söyledi ve bunu aldım.
Fiyatına göre nasıldır veya doğru bir karar mı verdim diye sormak istiyorum.
Teşekkürler.

Cooler Master olan: coolermaster soğutucu
Xigmatek olan (bunu aldım): xigmatek soğutucu

Xigmatek iyi marka. Kağıt üstünde spesifikasyonları daha iyi. Temas plakasının kalitesi ısıyı ne kadar alabildiği ne kadar oturduğu da önemlidir. Onun için de işlemciye ikisini de takıp kıyaslamak lazım. Ama muhtemelen yakın performans verirler.

Xigmatek soğutma konusunda iyidir, ama o rakama fiyat performans oranı daha yüksek soğutucu alınabilirdi.

Yani herhangi bir araştırma veya şu olsa iyi olur dediğim bir bilgiye sahip değildim. (aniden almak istediğim için oldu)
Ondan dolayı iyidir deyince tamam deyip, bilen birisine bıraktım.

Xigmatek iyi marka. Kağıt üstünde spesifikasyonları daha iyi. Temas plakasının kalitesi ısıyı ne kadar alabildiği ne kadar oturduğu da önemlidir. Onun için de işlemciye ikisini de takıp kıyaslamak lazım. Ama muhtemelen yakın performans verirler.

Teşekkür ederim.

Yani herhangi bir araştırma veya şu olsa iyi olur dediğim bir bilgiye sahip değildim. (aniden almak istediğim için oldu)
Ondan dolayı iyidir deyince tamam deyip, bilen birisine bıraktım.

Teşekkür ederim.

Üzecek bir marka değil, bir seçim yapılması gerekseydi bende Xigmatek seçerdim, bilmeyen yadırgayabilir ama piyasada çok eski firmadır.

Üzecek bir marka değil, bir seçim yapılması gerektiyse bende Xigmatek seçerdim, bilmeyen yadırgayabilir ama piyasada çok eski firmadır.

2013'de 3570'e Xigmatek hava soğutucu takmıştık. Abim o zaman bile iyi firma bunu alalım demişti. O kadar eski yani.

2013'te 3570'e Xigmatek hava soğutucu takmıştık. Abim o zaman bile iyi firma bunu alalım demişti. O kadar eski yani.

Çok çok teşekkür ederim <3

Üzecek bir marka değil, bir seçim yapılması gerekseydi bende Xigmatek seçerdim, bilmeyen yadırgayabilir ama piyasada çok eski firmadır.

Çok çok teşekkür ederim <3

Ekran kartı Zotac, soğutucu Xigmatek, bu gidişle oldschool PC olacak :D

Yeni konular

Geri
Yukarı