Xigmatek sirocon III ön paneli açamıyorum

swindlerangel

Decapat
Daha fazla  
Yavaşca çekmeyi denedim içinde vida var mı diye baktım fakat 1 gıdım bile oynamadı ve şu an kasanın önü toz yığını silemiyorum (klipsli ama klipslerde oynamıyor).

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum buldun mu nasıl açılıyor.

Kusura bakmayın geç cevap verdim işim çıktıda 😅 kasanın önünü korkmadan çekmeniz gerek aşırı sert yapılmış ama sakın korkmadan dedim diye abanmayın dişler kırılır biz 2 kişi zor söktük birimiz üstten hafif çekti diğeri altta el girecek bir boşluk var oradan çekti öyle çıkardık.

Kusura bakmayın geç cevap verdim işim çıktıda 😅 kasanın önünü korkmadan çekmeniz gerek aşırı sert yapılmış ama sakın korkmadan dedim diye abanmayın dişler kırılır biz 2 kişi zor söktük birimiz üstten hafif çekti diğeri altta el girecek bir boşluk var oradan çekti öyle çıkardık.

Camınımı söktünüz dostum.

Ben camını sökmek istiyorumda çektik çektik çıkmadı eğer biliyorsan bir yolunu video ile atabilir misin bana rica etsem.

Benim kasanında önü toz yığını oldu videolu bir anlatımla atar mısın bana nasıl lütfen.

Son düzenleme:
Camınımı söktünüz dostum.

Ben camını sökmek istiyorumda çektik çektik çıkmadı eğer biliyorsan bir yolunu video ile atabilir misin bana rica etsem.

Benim kasanında önü toz yığını oldu videolu bir anlatımla atar mısın bana nasıl lütfen.

Benimki de toz yığını olmuştu o yüzden konu açtıydım :D cam derkene öndeki camın olduğu kapak mı yoksa direk cammı.

Cam direk eğer direk cam çıkmıyorsa kapak nasıl çıkıyor video ile anlatır mısın lütfen denedim denedim olmadı.

Maalesef video atamam normalde atarımda kasanın önünü çıkarmak kalp krizi geçirtiyor bir 6 ay çıkarmam büyük ihtimal :D ama anlatabileceğim katar anlatmaya çalışacağım alttaki fotoğraflarla şimdik kasanın yan kapağını çıkart bir de damperli camı sonra orada clipsler var fotoğrafta belirttim onları öbür fotoğrafta belirttiğim lokma takımı uçları ile ittirerek clipsleri gevşetin (lokma takımı uçlarını deneyin hangisi en uygunsa) veya lokma takım ucu gibi ortası delik köşeli bir yuvarlak olsa da olur sonra gevşediğine eminseniz kasanın altındaki büyük hava deliğinden korkmadan çekin korkmadan derken abanmayın clipsi kırarsınız sonra çıkacaktır umarım işinize yarar videoyla anlatamadığım için kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-02-09 215117.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-09 215117.png
    189,8 KB · Görüntüleme: 44
  • Ekran görüntüsü 2022-02-09 215234.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-09 215234.png
    138,8 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran görüntüsü 2022-02-09 221111.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-09 221111.png
    143,8 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran görüntüsü 2022-02-09 215016.png
    Ekran görüntüsü 2022-02-09 215016.png
    238,8 KB · Görüntüleme: 39
Maalesef video atamam normalde atarımda kasanın önünü çıkarmak kalp krizi geçirtiyor bir 6 ay çıkarmam büyük ihtimal :D ama anlatabileceğim katar anlatmaya çalışacağım alttaki fotoğraflarla şimdik kasanın yan kapağını çıkart bir de damperli camı sonra orada clipsler var fotoğrafta belirttim onları öbür fotoğrafta belirttiğim lokma takımı uçları ile ittirerek clipsleri gevşetin (lokma takımı uçlarını deneyin hangisi en uygunsa) veya lokma takım ucu gibi ortası delik köşeli bir yuvarlak olsa da olur sonra gevşediğine eminseniz kasanın altındaki büyük hava deliğinden korkmadan çekin korkmadan derken abanmayın clipsi kırarsınız sonra çıkacaktır umarım işinize yarar videoyla anlatamadığım için kusura bakmayın.

Çok teşekkür ederim dostum sadece camı çıkarma ihtimali yok mu acaba yoksa mecbur senin gibi deneyeceğiz :D

Dostum bir de hiç yoktan önü paneli söktüğün bir fotoğrafı var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı