Xigmatek talon black edition vector nasildir ?

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 6B
G

Gamiurams

Ziyaretçi
Öncelikle herkese merhaba. Uzun süredir forumda yoktum. Vatan Bilgisayarda gezerken gözüme takıldı bir kasa gördüm. Bende sistem toplayacağımda şu ana kadar 1000 TL biriktirdim. Allah izin verirse sistemimide satarsam 2000TL'de ordan alıcam. Güzel bir sistem toplayacağım. Şimdik 1000TL varken yavaş yavaş toplayayım diyorum o yüzden bu kasayı gördüm bayağıda ilgimi çekti.

VATAN COMPUTER - XIGMATEK - TALON BLACK EDITION VECTOR 80PLUS 750W MidT ATX PENCEREL

PSU'sunu merak ettiğim için vatan bilgisayardaki ürünün kodunu kopyalayıp araştırdım. Aynı kodla başka bir sitede gene aynı ürün çıktı. Eğer doğruysa bu sitede Silver sertifikalı bir PSU'yla birlikte geliyor. Sizce nasıl ? Aklımda Corsair 400R vardı fakat onun PSU'su Bronz sertifikalı olduğu için bu daha cazip geldi.

Xigmatek CCM-38BBW-E71 TALON Vector 750W 80+ Silver 200mm+14cm Led Fan Kasa - Segment Bilgisayar | B

Ayrıca kasada hem 2 Adet 3.0 Hem 2 adet 2.0 USB girişi var üstelik koruma kapaklı çok hoşuma gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ürünü Vatan'da inceleme fırsatı yakalamıştım (Galiba alt modeliydi incelediğim). Kablo düzeni 400R ile aynı sanırsam. Çok şık bir kasa. Bilgisayarı açmak için kaldırmanız gereken panel kasaya ayrı bir güzellik katmış. Bence düşünülmeden alınabilir.

Bende ürünü Vatan'da inceleme fırsatı yakalamıştım (Galiba alt modeliydi incelediğim). Kablo düzeni 400R ile aynı sanırsam. Çok şık bir kasa. Bilgisayarı açmak için kaldırmanız gereken panel kasaya ayrı bir güzellik katmış. Bence düşünülmeden alınabilir.

Hocam PSU'su gerçekten Silvermi yada Modülermi öğrenebildiniz mi?

Arkadaşlar bu kasaya sahip olan var ise optik sürücü montaj sırasında bulunduğu konumda nasıl kilitleniyor?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı