Xigmatek Windpower 964 RGB nasıldır?

Klavye de mekanik takıntım yok olsa da sorun değil ama F/P bir ürün olsun çünkü sistem daha yeni topladım biraz cep yaktı. Klavye 1000 TL bandında olsun soğutucuda Ryzen 5 7500F zaptedecek ucuz bir soğutucu olsun.

Gaminggen bunu bana tavsiye ettiler sizce nasıl?

Klavye de mekanik takıntım yok olsa da sorun değil ama F/P bir ürün olsun çünkü sistem daha yeni topladım biraz cep yaktı. Klavye 1000 TL bandında olsun soğutucuda Ryzen 5 7500F zaptedecek ucuz bir soğutucu olsun.

Bir de bu soğutucu Xigmatek bu kasaya sığar mı?

Son düzenleme:

Bir de bu soğutucu Xigmatek bu kasaya sığar mı?
Bütçeniz attığınız Phantom Spirit'e yetiyorsa o bu bütçedeki en iyi seçenek. Kasanıza da sığar.

Hocam benim soğutucu ile çok bir bilgim yok 1600 lira pahalımı F/P bir ürün önerir misiniz daha ucuz varsa?
Hocam 7500F kullanıyorsanız ve uzun süre de işlemci degistirmeyecekseniz Dark Freezer X123 bakabilirsiniz en ucuz teknobiyotik.com'da galiba. O da yeterli olur. Phantom Spirit o bütçedeki en F/P sogutuculardan zaten ama bütçe zorlamak istemiyorsanız X123 yeterli olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı