Xigmatek X-Calibre XCP-A500 Nasıldır?

Daha fazla  
Bu PSU çift 12V kanalına sahip ve kanalların birinden 18A, birinden 19A güç veriyor. Toplamda 12V kanalından 444W güç veriyor. Sizce nasıl bir PSU? Kutu açılımı videolarında kutusunun üstünde +80 simgesi vardı ama Vatan'da +80 demiyor.

Vatan Bilgisayar: XIGMATEK X-CALIBRE SERİSİ 500W GÜÇ KAYNAĞI
Kendi Sitesi: XIGMATEK - PRODUCT

PSU.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu PSU çift 12V kanalına sahip ve kanalların birinden 18A, birinden 19A güç veriyor. Toplamda 12V kanalından 444W güç veriyor. Sizce nasıl bir PSU? Kutu açılımı videolarında kutusunun üstünde +80 simgesi vardı ama Vatan'da +80 demiyor.

Vatan Bilgisayar: XIGMATEK X-CALIBRE SERİSİ 500W GÜÇ KAYNAĞI
Kendi Sitesi: XIGMATEK - PRODUCT

Eki Görüntüle 214309
Aslında 80+ ama vatan yerine Hepsiburada' dan

High Power 500W 80+ 37.5A Single Rail Aktif PFC Siyah ATX Fiyatı

bu PSU' yu alabilirsin. Soğutma açısından bir tık daha öndedir.

Zalman 500le ve 500le II öneriyorum. Alabiliyorsanız Aerocool 600w KCAS+ , Corsair vs550, Zalman 500lx 600lx modellerini de öneririm.

Sesli bir psu diye biliyorum fakat yanılıyor da olabilirim. Emin değilim yani. İmkanınız varsa 80+ bir PSU alın.

Sitede belirtmemiş ama bu PSU'da +80 plus sertifikasına sahip olması gerekmiyor mu? Yani 12v kanalından 456w güç veriyor bu benim için gayet yeterli bi rakam benim sistemim için 12v kanalından 300w veren bir PSU bile yeterli. Bu PSU benim işimi fazlasıyla göreceğini düşünüyorum. Ayrıca ses benim için çok önemli bir faktör değil. İnan şu an ki bilgisayarımdan daha sessizdir. Sizin kullandığınız kasanın içindeki PSU'su kaç watt 500w ise yanlış değilsen linkte verdiğim PSU kullanılıyor içinde. Tabi PSU'yu ayrı almadıysanız.

Aynı PSU'yu ben kullanıyorum ses falan yaptığı yok. Üstelik masanın üzerinde kasa. Dikkat ediyorum başka konulardada hic bu PSU'yu kullanmayanlara fikir yürütüyor.

Sitede belirtmemiş ama bu PSU'da +80 plus sertifikasına sahip olması gerekmiyor mu? Yani 12v kanalından 456w güç veriyor bu benim için gayet yeterli bi rakam benim sistemim için 12v kanalından 300w veren bir PSU bile yeterli. Bu PSU benim işimi fazlasıyla göreceğini düşünüyorum. Ayrıca ses benim için çok önemli bir faktör değil. İnan şu an ki bilgisayarımdan daha sessizdir. Sizin kullandığınız kasanın içindeki PSU'su kaç watt 500w ise yanlış değilsen linkte verdiğim PSU kullanılıyor içinde. Tabi PSU'yu ayrı almadıysanız.
Yeterli ise alabilirsiniz. Zaten kullanan varmış @cool 'a sormanız daha sağlıklı olacaktır.
Ben PSU'yu ayrı aldım.

@cool Haklisiniz ben de öyle biliyorum diye dedim zaten. Yani emin değildim.

Yeni konular

Geri
Yukarı