XM2we vs Pulsar X2

smyy3

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iki mouse arasında kaldım. Fiyatları aynı. Biri 3370 400IPS. Pulsar'da 3395 650IPS hangisini tercih edeyim tutuş fark etmez adapte olurum kalıcı mouse olacak benim için.

Xm2we kullanma şansım oldu gayet güzeldi ama pulsarda 100 kira daha uygun ve daha şık duruyor. Hiç kullanmadım ve duymadım. Alırsam pişmanmı olurum? Ve artıları eksikeri nelerdir iki mouse için?
XM2we'ın eksisi yok. Gerçekten yok. X2'ye karşı daha solid bir mouse. Aşırı düşük bir latency değerine sahip ve malzeme kalitesi de çok iyi. Esnemiyor ya da gıcırdama yapmıyor.

XM2we'ın eksisi yok. Gerçekten yok. X2'ye karşı daha solid bir mouse. Aşırı düşük bir latency değerine sahip ve malzeme kalitesi de çok iyi. Esnemiyor ya da gıcırdama yapmıyor.
Diğer konularda x2 demişler ama nedenini anlayamadım benim için sıkıntı yok ikiside güzel duruyor almışken en iyisini almak istiyorum haliyle.

Connectgame tecrübeniz varmı orda baya bi indirme girmiş pulsar 100 lira daha uygun ama xm2we alıcam şimdi. Sıkıntı çıkarmı tecrübeniz varsa.
XM2we kullanıyorum şu an. Sıkıntı yaşamadım. Ürün sağlam geldi. İade ve garantisi sıkıntı diyorlar. Ama sorun çıkacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı