XMAX Rio Ballerion alınır mı?

@Delta_k hocam şimdi satın alma ekranındayım Rio ballerion ve Rio Plus arasında 300TL fark var ne değişiyor biliyor musunuz?

Plus modeli daha büyük.

@Delta_k hocam şimdi satın alma ekranındayım Rio Ballerion ve Rio Plus arasında 300TL fark var ne değişiyor biliyor musunuz?

Son düzenleme:
Nasil bir koltuk kaliteli mi yaşadığın sorun ya da begenmedigin bir yeri var mi? Saglamlik ve uzun kullanima dayanir hissi veriyor mu? Tecrubelerini paylasirsan sevinirim.

Koltuk sağlamlığı konusunda bir sıkınıtı yok rahat bir koltuk sadece kafa yastığı biraz sert onun dışında güzel 2 yıl parça garantisi var zaten kolçakları çok güven vermiyor lakin onlarda her koltuk markasında hemen hemen aynı zaten.
Edit: Koltukta bazı koltuk markalarındaki gibi malzemeden kaçılmış hissi yok malzemesi kaliteli.

Koltuk sağlamlığı konusunda bir sıkınıtı yok rahat bir koltuk sadece kafa yastığı biraz sert onun dışında güzel 2 yıl parça garantisi var zaten kolçakları çok güven vermiyor lakin onlarda her koltuk markasında hemen hemen aynı zaten.
Edit: Koltukta bazı koltuk markalarındaki gibi malzemeden kaçılmış hissi yok malzemesi kaliteli.
6700 liraya değer mi sence yoksa indirimlerle 4800 e seduna blade mood mu alsam? 6700 lira fiyat bandında çok iyi mekanizması kaliteli uzun zaman götürür dersen xmax alacağım. Kafa yastığının sert olması iyi aslında çünkü exvega falan elyaftan yapıyor bir kaç ay içinde ezilip dümdüz oluyorlar.

6700 liraya değer mi sence yoksa indirimlerle 4800'e seduna Blade mood mu alsam? 6700 lira fiyat bandında çok iyi mekanizması kaliteli uzun zaman götürür dersen XMAX alacağım. Kafa yastığının sert olması iyi aslında çünkü Exvega falan elyaftan yapıyor birkaç ay içinde ezilip dümdüz oluyorlar.

Bilemiyorum hocam değer mi değmezmi Gaming gecesinde Hawk koltuklar indirime giriyor ama Hawk'la XMAX'ı karşılaştırdığımda XMAX daha kaliteli.

Bilemiyorum hocam değer mi değmezmi Gaming gecesinde Hawk koltuklar indirime giriyor ama Hawk'la XMAX'ı karşılaştırdığımda XMAX daha kaliteli.
Havaleyle mi aldiniz yoksa normal kart odemesi mi? Havale ile almayi dusunuyorum %3 indirim icin ben kendi sitelerinden ama aciklama kismina sadece siparis no yazilmasini istemisler yarin bir sikinti ciksa aciklamaya koltuk ucreti yazmadigim icin haksiz duruma dusebilirim diye endiseleniyorum.

Havaleyle mi aldiniz yoksa normal kart odemesi mi? Havale ile almayi dusunuyorum %3 indirim icin ben kendi sitelerinden ama aciklama kismina sadece sipariş no yazilmasini istemisler yarin bir sıkıntı ciksa aciklamaya koltuk ucreti yazmadigim icin haksiz duruma dusebilirim diye endiseleniyorum.

Bence havaleye bulaşmayın %3 için değmez ben normal aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı