XP-Pen Starg430s grafik tablet nasıldır?

Lolipop3535

Decipat
Makaleler
3
Başlıkta belirttiğim tableti almayı düşünüyorum sizce nasıldır? Çizim yapmayı ve arada osu oynamayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 450TL. Başka öneriniz varsa söyleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta belirttiğim tableti almayı düşünüyorum sizce nasıldır? Çizim yapmayı ve arada osu oynamayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 450TL. Başka öneriniz varsa söyleyebilirsiniz.

Güzel tablet. Osu oynayacaksan yeterde artar bayağı bir arkaşım bu tableti kulanıyorlar.

Peki veikk S640 nasıldır hem daha ucuz.

Fiyatını hak etmeyen bir tablet bana göre. Alınır mı diye sorsalar alınmaz.
Gaomon S620

XP PEN G-430S:Kücük bir tablet ama fiyatını hak eden bir tablet.

Wacom CTL/CTH-472

HUION H420/420

Kötü yanları

-Kalemi pil ile çalışıyor ve bu ağırlık yapıyor, bu osu! oyuncuları için tam bir kabus denilecek şekilde bir olay kullanan çoğu Türk kullanıcı bu tableti önermiyor ve özellikle bu yüzden almanızı tavsiye etmiyor.
-Tablette inanılmaz bir gecikme sorunu var, her ne kadar bu durum 3. parti tablet sürücüleri kullanarak çözülse de(Hawku vb.) normal hali gecikmeli(input lag) olduğu için çok büyük bir sıkıntı. Bu yüzden çoğu kullanıcı ve ben dahil bu tableti tavsiye etmiyoruz.

veikk S640

KÖTÜ YANLARI

-Millet kaleminin çok fazla kaydığını söylüyor ve bundan hep şikayetçi o yüzden kalemi kullanırken bir şeye sarmanız gerekiyor(Tenis bandı, kalem plastiği vs.)
-Büyük bir tablete göre sol tarafında ekstra bir bölüm var ve bunu sevmeyen kişi/kişiler var orası tamamen size kalmış.

tavsiye ettiklerim:
XP PEN G640
Gaomon S620
Veikk S640

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı