Hangi grafik tableti tercih edilebilir? (Wacom One vs XP-pen deco 01 v2)

Goxarius

Kilopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Wacom'un basınç algı skalası Xp-Pen'e göre düşük. Ayrıca aynı fiyat bandında XP-Pen'in eğim algılayan modelleri de var.
Evet 100 lira farkla intuos serisinden alınabiliyor small olanı ama çalışma yüzeyi olarak çok ufak hocam. Şu şartlarda içime sinen XP-Pen deco 01 v2 ancak arada kalite farkı olur mu deneyimleyen bilir gibi.

Benim sadece wacom markasını deneyimleme şansım oldu. Evde wacom bamboo pen & touch vardı şirkette wacom intous vardı ikiside güzeldi yani bence, hiç bir problem yaşamadım. Wacom bambooda ekstra aparatı oluyor bir de, batarya ve alıcı seti sayesinde kablosuz kullanabiliyordun. Xp-pen konusunda bir bilgim yok.

Hayır algılamıyor.

Peki aynı fiyat bandında bahsettiğiniz algılayan modeller nelerdir? Onlarda Deco 01 V2 gibi diğer malzemeler çıkıyor mu? Bir de farklı markalardan da o fiyat bandında ya da daha uygun önerilerde bulunabilir misiniz?

Benim sadece Wacom markasını deneyimleme şansım oldu. Evde Wacom bamboo pen & touch vardı şirkette Wacom intous vardı ikisi de güzeldi yani bence, hiçbir problem yaşamadım. Wacom bambooda ekstra aparatı oluyor bir de, batarya ve alıcı seti sayesinde kablosuz kullanabiliyordun. XP-pen konusunda bir bilgim yok.

Wacom markasının ürünleri genellikle benzer özelliklerdeki diğer markaların ürünlerine göre pahalı oluyor gibi geldi. O yüzden aslında pek Wacom düşünmedim. Ama o fiyatlar civarında bildiğiniz güzel modeller varsa öneri alabilirim.

Geri
Yukarı