Çözüldü XP'Den Win7'ye Yükselttim Ses Yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert Kamit

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

2011'den kalma eski bir PC vardı, onu buldum çıkardım ve Win 7 Starter kurdum. Şimdi ise bilgisayarda ses yok. Sağ alt tarafta ses ikonu üzerinde bir çarpı var, üstüne tıklayınca sorun çözücüye gidiyor ama bir şey bulmuyor. Device Manager'dan baktığımda da her hangi bir sürücüde bozukluk yada üstünde ünlem işareti gideremiyorum.

Sizce nedir bu sorun? Nasıl çözerim ben bunu?

Bir de 8.1 ile deneyin. :D

Windows 7'ye teknik destek vermiyoruz. Windows 8.1.3 kurun, zaten driverları otomatik olarak kurabildiği kadar kuracaktır:

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları | Technopat Sosyal

Arkadaşlar zaten Win 7 starter kurulu, özellikleri çok iyi değil, 8.1 kaldıramaz pc, o yüzden Win 7 Starter kurdum.

http://www.realtek.com.tw/downloads...=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

Bunu indirip kurduktan sonra çözülecektir.

Not: İşletim sistemine göre indir. 32bit veya 64bit olmasına dikkat et.

Maalesef olmadı hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7'yi kaldıran her sistem Windows 8.1'i de kaldırır. Çünkü Windows 8, 7'den 2 kat daha hafif ve hızlıdır. Bu Windows yeni çıktı çok kastırır algısını kafandan at, oyun değil bu, işletim sistemi. Dediğimi yap Windows 8.1.3 kur.

Realtek ses sürücüsünü kurmanız gerekiyor. Anakartınız nedir?
Sistem özelliklerini yazar mısın ?

Win 8.1'i kuracağım arkadaşlar, eğer düzelmezse gerekli bilgileri yazarım.

Windows 7'yi kaldıran her sistem Windows 8.1'i de kaldırır. Çünkü Windows 8, 7'den 2 kat daha hafif ve hızlıdır. Bu Windows yeni çıktı çok kastırır algısını kafandan at, oyun değil bu işletim sistemi. Dediğimi yap Windows 8.1.3 kur.

Peki hocam, kurup buradan yazacağım.

Kurulum sırasında internete bağlı olmayı unutma. Bu senin için daha iyi olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı