Xperia X10 Mini Pro Android 4.0 ICS ROM Güncellemesi

4.0.4 ICS hakkında birkaç problemim var. Telefon bekleme moduna geçtikten sonra bazen ekran gelmiyor uyanmıyor tuşlara basmamma rağmen. Klavye deki alt komutlar ve semboller kullannılamıyor. Yüklemedeki amacım flash player idi onu yükledim fakat çalışmıyor(armv6 desteklemiyormuş flash player 11) Yükleyecek arkadaşların da bilmesini istedim :))

- - - Güncellendi - - -

Bütün bunları uyguladıktan sonra telefonu ilk haline döndürmek mümkün mü?

Sony companionda recovery yapma mevcut. Fakat çalışacağını sanmıyorum çünki telefon rotlu ve üzerinde rom yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet recovery işe yaramıyor. Ekran donma vb sorunları ben de yaşıyorum. Güzel özellikleri olsa da sanırım x10 için ağır, ya da ben ayarlarını iyi yapamadım. Senin klavye sorununa gelirsek klavyedeki alt komutlar ve sembollerin çalışması için ayarlarını yapman gerekiyor sanırım. Ben ayar yaptıktan sonra çalıştı ancak. Ayarlar > gelişmiş > keyboard layout kısmından qwert-en seçtim. Ayrıca ayarlar > dil ve giriş kısmında da ayarları yapmalısın yanılmıyorsam.

Evet recovery işe yaramıyor. Ekran donma vb sorunları ben de yaşıyorum. Güzel özellikleri olsa da sanırım x10 için ağır, ya da ben ayarlarını iyi yapamadım. Senin klavye sorununa gelirsek klavyedeki alt komutlar ve sembollerin çalışması için ayarlarını yapman gerekiyor sanırım. Ben ayar yaptıktan sonra çalıştı ancak. Ayarlar > gelişmiş > keyboard layout kısmından qwert-en seçtim. Ayrıca ayarlar > dil ve giriş kısmında da ayarları yapmalısın yanılmıyorsam.

Saol bilader çalıştı :) Hazır bulmuşken seni, bir problemim daha var onuda soriyim :)) MMS görüntüleyemiyorum MMS geldiginde indir yazıyor fakat indirmiyor. Eski süürümde otomatik msjın içinde fotoğraf oluyordu. Şimdiden yardımın için teşekkür ederim. :)

Bu kurulumda telefonun tüm özelliklerini kullanamıyoruz diye okumuştum bi yerde kamera vs. gbi...
Bu güncellemde telefonun tüm özellikleri aktif mi? Kuran deneyen var mı?

kolay gelsin benim bir iki sorunum oldu daha once room yüklemesi yapmiştim ama google uygulamarı yapamadıgım için kaldirmiştim bugun simdi bunu denedim bir kaç defa ama telefon açılıyor dokunmatik ekranı çalişmiyor açılınca enter pin code yazıyor onun altında sim lock gibi birşey yazıyor

- - - Güncellendi - - -

msm7227\bootTools klasöründe adb.exe adında bir dosya var. Bu dosya anti-virüs programınız tarafından siliniyor olabilir. Ya da siz CMD dosyasını diğer dosyaları extract etmeden çalıştırıyorsunuz.

yogunsunuzdur biliyorum ama bana acil cevap yazmanız mümkünmü telefon x10 min e10

- - - Güncellendi - - -

yoğunsunuzdur ama cevap yazabilmeniz mümkün mü

Burak Kardeşim Allah Senden Razı Olsun Dört Dörtlük Rom Herşey Çalışıyor Kimse Ağlayıp zırlamasın ;) Herşey İçin Çok Teşekkür Ederim Kardeşim Daha Az Önce yükledim Romu Adımları Uyguladım Hiçbir Sıkıntı Çıkmadı Sağolasın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı