Xperia Z Açılmıyor

Direk garantiye gönder hiç kurcalama, sudan etkilenmiyor diye bas bas bağırdılar reklam yaptılar. Eğer garantiden geldiğinde düzelmemiş olursa değişim falan iste verdiğin paraya yazık...

reset atmayı denedim ama fayda etmedi şarja takınca bi süre kırmızı ışığı yanıp şarj oluyor gibi göründü bugün ama bi süre sonra söndü ve açılmadı. tüketici hakem heyetine başvurup iade alanlar olmuş, bayramdan sonra ilk iş garantiye göndermek kullanıcı hatası derlerse de thh ye başvurucam ben de.

Anlattığınız olay birebir benim de başıma geldi 2 gün önce, garantiden nasıl bir sonuç aldınız?
Sonuç şu su girdiği için ana kart değişmesi lazım fiyatı 1441 lira denildi geri gönderdiler yapılmadı. Sony Türkiye bayiYi aradım garanti şartlarında sıvı teması sonrası garanti dışına çıkar denildi suya dayanıklı tlf du dedim reklamlarında su matarası suyu dökülmesi denildi. Garanti dışında sayıldı yani bende istanbul da arkadaşa gönderdim tlf yaptırdık 700 lira paraya yaptırdık şuan kullanıyorum sıkıntı yok Allaha şükür

Dava edicem sizi falan deyin arkadaşlar, o kadar para verip telefona güvenip alıyorsunuz su geçirmez diye kullanıyorsunuz geçirdiği an garanti dışı sayıp yapmıyorlar öyle mi, paşa paşa yapmak zorundalar.

Selamunaleyküm arkadaşlar
Sony xperia zC6603 kullanyorum 1 hafta oldu geleli telefonum 2 gunden beri açma düğmesine bastıktan sonra tam açılacakken kendini kapatıyor , dün acılmıstı fakat şimdi hic acılmıyor sürekli kendini kapatıyor nolur yardım edin .

Merhaba arkadaşlar. Benim de buna benzer sorunum var.
Z2 Telefonumun ekranı kırılmıştı. Ekranı söktüm ve arka kapağı açtım. Pili sökeyim derken tornavida pile mi değdi bir şey oldu. Bataryadan bir küçük duman çıkar gibi oldu. Ekran olmadığı için önceden ledler yanıyordu. Ama bu batarya çıkışlarına tornavida değmesinden sonra telefon açılmıyor ışıkları yanmıyor. Şarja taktığımda sadece kırmızı şarj ışığı yanıp sönüyor. Telefonuma ne olmuş olabilir?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı