Xperia Z Duvar Kağıdı Uygulaması

mistunder

Kilopat
Çok başarılısın, araştırmacı ruhunada hayran kaldım. Sağol değerli paylaşımların için. Duvar kağıdı için kulladığın apk varmı? Jelly beande çok dandik oldu duvar kağıdı yapma olayı, stabil çalışan düzgün bir şey bulamadım, Backgrounds hd kullanıyorum ama sıkıntılı o da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok başarılısın, araştırmacı ruhunada hayran kaldım. Sağol değerli paylaşımların için. Duvar kağıdı için kulladığın apk varmı? Jelly beande çok dandik oldu duvar kağıdı yapma olayı, stabil çalışan düzgün bir şey bulamadım, Backgrounds hd kullanıyorum ama sıkıntılı o da.

Teşekkürler. Eski telefonumda Background HD kullanıyordum ben de. Xperia Z için hiçbir program denemedim daha açıkçası. Öyle her uygulamaya da güven olmuyor. Ama sanırım şu konudaki şeyler işine yarayacak. Bu konu için yaramasa bile bir sürü şey var işine yarayan başka bir şey bulursun : [COLLECTION] THEMES, MODS, APPS, TOOLS etc. [UPDATE-15/5/13] - xda-developers

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı