Xperia Z Ultra firmware sorunu

Yunus3763

Kilopat
Daha fazla  
C6833 Customized TR 1275-7273 kodlu firmwareyi bulamadığım için C6833 Customized HK 1274-8613 firmwareyi yükledim herhangi bir sorun çıkar mı? Bir diğer konu da 'C6833 Customized TR 1275-7273' firmware bulabileceğim bir yer var mı? Aynı cihazı kullanan birinden firmware yedeği falan alma gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Yada elimdeki firmware bilgilerini düzenleyeceğim bir yazılım önerir misiniz? Yardımcı olacak herkese şimdiden sonsuz teşekkür ederim.

Sorunumu da 'XperiFirm.exe.config' adlı bir dosyayı TR firmware bilgileri ile tekrar düzenleyerek Sony Pc Companion'dan onarım yaptım. Aynı veya benzer sorunlarla karşılaşan olursa yardımcı olabilir ve detaylı anlatım yapabilirim.

Sorunumu xda developers da çözmüş bulunmaktayım. Bu arada ülkemizde bu tür şeylerden anlayan hiç kimse yokmuş onu anladım. Teşekkürler Technopat.

Bizzat bu işlerin içindeyim sitemizde var Xperia cihazlar üzerine. Soruyu önceden görsem kesinlikle yardımcı olurdum. İstediğiniz ülke Romunu Flashtool veya Xperifirm ile indirebilirsiniz.

Bizzat bu işlerin içindeyim sitemizde var Xperia cihazlar üzerine. Soruyu önceden görsem kesinlikle yardımcı olurdum. İstediğiniz ülke Romunu Flashtool veya Xperifirm ile indirebilirsiniz.
Hangi site? Belki inceleme videosu dışında bir şeyler vardır. Sorunlara orda çözüm bulmaya çalışalım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı