Xperia Z2 Fiyatı

Dediğin doğru. 6 ayda bir yeni telefonlar geliyor. Bu gittikçe gider dediğin gibi. Z2 güzel bir telefon. Tavsiye ederim. Uygun fiyatı gördüğün an al bence.

Migros felan böyle yerlerden sakın almayın fiyata aldanıp. Sony eurasia garantili al sana tavsiyem alınacaksa Sony Center'den alınmalı. Biz lg g2 32 gb teknoda baktık 1600 LG center'da 1450tl'ye aldık her ürünü kendi mağazasından alın.

Sony alınacaksa özellikle Sony Center'dan almanızı tavsiye ediyorum ben de. Sorunla karışlaşma ihtimalinizin daha düşük oluyor. İki telefonumu da öyle aldım sorunla karşılaşmadım. Başka yerlerden alanlarda sorun çıkabiliyor. Teknoloji biraz da şans işi.

Şu anda 2199 fiyat etiketi var. Ancak ben ilk çıktığında 2167 TL'ye almıştım. Farklı Sony Center'larda fiyat oynayabiliyor. Etiket değişmez ancak sonrasında değişiyor fiyat.

G3 al derdim ama g3'ün ekranından dolayı pil konusunda performans konusunda şuanda amiral gemileri içinde en düşük telefon. Ancak senin için ekran önemliyse g3 alabilirsin ama ben z2 almanı tavsiye ederim.

Ekran daha iyi ancak karşılığından çok şey götürüyor G3. Z3 de Full HD ekranla gelecek. 2K ekran olmayacak. Sony acele etmiyor bu konuda. Yetersiz donanımla 2K ekran çıkarmanın anlamı yok. Oturması lazım önce.

Ekran daha iyi ancak karşılığından çok şey götürüyor G3. Z3 de Full HD ekranla gelecek. 2K ekran olmayacak. Sony acele etmiyor bu konuda. Yetersiz donanımla 2K ekran çıkarmanın anlamı yok. Oturması lazım önce.
Bence şuan sony ve samsung bile 2k ekran koyarlar isteseler. Ama daha donanım hazır değil. Bana göre 4k video için bile acele ettiler çok ısınıyor telefonlar. Lg'nin çok acele ettiğini düşünüyorum 2k için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı